Teamindeling Junioren 2019-2020

Graag informeren we jullie over de voorlopige teamindelingen van de Juniorenteams (11-tallen) voor het nieuwe hockeyseizoen 2019–2020.

De concept teamindelingen zijn met de coaches doorgesproken. De teamindelingen van de seniorenteams worden later bekend gemaakt. Aanstaande maandag 3 juni om 19.30 uur  kunnen ouders in het DVS clubhuis een eventuele toelichting krijgen op de teamsamenstellingen. Hiervoor is een aanmelding nodig via TC@dvshockey.nl

INDELING HERFSTCOMPETITIE 2019 JUNIOREN MEISJES
  Team 19/20 Meisjes D1
1 MD1 Anne Linsen
2 MD1 Bodil van der Linden
3 MD1 Emma Arnold
4 MD1 Faye van Bakel
5 MD1 Feline Levels
6 MD1 Imke Kersten
7 MD1 Isa van Os
8 MD1 Juliet Heijmans
9 MD1 Lis Willems
10 MD1 Lisa Rovers
11 MD1 Lot Wittgen
12 MD1 Marit Mickers
13 MD1 Maud Cuijpers
14 MD1 Nienke Groenen
15 MD1 Sigrid Bunge
     
  Team 19/20 Meisjes D2
1 MD2 Aniek Leijten
2 MD2 Anne van Lierop
3 MD2 Bo Beelen
4 MD2 Eleni Liebregts
5 MD2 Ella Moonen
6 MD2 Erin van Langevelde
7 MD2 Isa van der Plas
8 MD2 Kaat Lucius
9 MD2 Kinga Galko
10 MD2 Lizzy Kemps
11 MD2 Loïse Beijer
12 MD2 Lotte Thurlings
13 MD2 Louisa Bouwman
14 MD2 Saartje Nix
15 MD2 Sarah van Doorn
16 MD2 Veerle Hessels
     
  Team 19/20 Meisjes C1
1 MC1 Alba Kruja
2 MC1 Elize Blokland
3 MC1 Emily Bakker
4 MC1 Floor du Corbier
5 MC1 Hasse van Stipdonk
6 MC1 Lieve van Hes
7 MC1 Lois van Hooff
8 MC1 Lotte Vissers
9 MC1 Luke Sevenhoven
10 MC1 Mette Bunge
11 MC1 Mylène Funken
12 MC1 Pien Bouwmans
13 MC1 Sanne Wijnen
14 MC1 Sofie Verdonk
15 MC1 Sterre van Hooff
     
  Team 19/20 Meisjes B1
1 MB1 Amber Levels
2 MB1 Anouk Vrijsen
3 MB1 Daniek Vermeer
4 MB1 Elvie Beijer
5 MB1 Erva Yalcin
6 MB1 Evi Trienekens
7 MB1 Ise Spijkers
8 MB1 Linde Bouwmans
9 MB1 Lobke Spoelstra
10 MB1 Lynne van Hest
11 MB1 Nikki Nederkoorn
12 MB1 Nina Buurmeijer
13 MB1 Sanne Bekkers
14 MB1 Sofia Fotiadis
15 MB1 Tessa Tierie
     
  Team 19/20 Meisjes B2
1 MB2 Demi Baltessen
2 MB2 Eline van Leiden
3 MB2 Guusje Tollig
4 MB2 Inge van Gent
5 MB2 Iris van de Vijfeijke
6 MB2 Jayleigh de Swart
7 MB2 Josje van de Ven
8 MB2 Lieke van Drunen
9 MB2 Lieske van den Burg
10 MB2 Lika Reichert
11 MB2 Loes Jansen
12 MB2 Lonneke Kroom
13 MB2 Lujain Najjar
14 MB2 Madelief van den Berg
15 MB2 Margo Leijten
16 MB2 Marieke Lavrijssen
17 MB2 Merel Zijderveld
18 MB2 Teuntje Verdonschot
19 MB2 Zoë Linders
     
  Team 19/20 Meisjes A1
1 MA1 Bo de Vries
2 MA1 Imke Gelten
3 MA1 Iris Geurten
4 MA1 Iris Vermeer
5 MA1 Jackie Groenen
6 MA1 Julia Bouwmans
7 MA1 Julie van Duursen
8 MA1 Maartje Spoelstra
9 MA1 Milou Jonker
10 MA1 Nikki Vermeer
11 MA1 Nina Gruijters
12 MA1 Pien Timmermans
13 MA1 Sanne Straatsma
14 MA1 Yente Jansen
     
  Team 19/20 Meisjes A2
1 MA2 Aniek Slaats
2 MA2 Britt Segers
3 MA2 Charlotte Wijnands
4 MA2 Emma van der Werf
5 MA2 Fleur van Bakel
6 MA2 Frederieke Kluin
7 MA2 Gabriel van den Oetelaar
8 MA2 Janneke Enzlin
9 MA2 Karlijn Smulders
10 MA2 Lonneke Strik
11 MA2 Luna van Gerven
12 MA2 Michelle van de Looij
13 MA2 Sanne van Drunen
     
INDELING HERFSTCOMPETITIE 2019 JUNIOREN JONGENS
  Team 19/20 Jongens D1
1 JD1 Bram van der Starre
2 JD1 Floris van der Avoort
3 JD1 Freek van Unnik
4 JD1 Jonne Megens
5 JD1 Lars Dorrestein
6 JD1 Maik van den Heuvel
7 JD1 Moos Willems
8 JD1 Rein Beniers
9 JD1 Sem van Gogh
10 JD1 Sven Bogers
11 JD1 Teun van Leest
12 JD1 Thijs Beckers
13 JD1 Tijn van de Ven
14 JD1 Tijs Beelen
15 JD1 Yannick Haaksman
     
  Team 19/20 Jongens C1
1 JC1 Imme de Boer
2 JC1 Joris Matzinger
3 JC1 Koen Wijlaars
4 JC1 Lars Meuleman
5 JC1 Mart Megens
6 JC1 Mats Bisschop
7 JC1 Merlijn Bisschop
8 JC1 Quinten Derks
9 JC1 Rik Wijlaars
10 JC1 Roel van den Nieuwenhof
11 JC1 Tijn Coolen
12 JC1 Tim du Corbier
13 JC1 Tjalle de Boer
14 JC1 Tjiro Bomer
Clubnieuws overzicht