Teamindeling Junioren 2019-2020
Graag informeren we jullie over de voorlopige teamindelingen van de Juniorenteams (11-tallen) voor het nieuwe hockeyseizoen 2019–2020.
De concept teamindelingen zijn met de coaches doorgesproken. De teamindelingen van de seniorenteams worden later bekend gemaakt. Aanstaande maandag 3 juni om 19.30 uur kunnen ouders in het DVS clubhuis een eventuele toelichting krijgen op de teamsamenstellingen. Hiervoor is een aanmelding nodig via TC@dvshockey.nl
INDELING HERFSTCOMPETITIE 2019 JUNIOREN MEISJES | ||
Team 19/20 | Meisjes D1 | |
1 | MD1 | Anne Linsen |
2 | MD1 | Bodil van der Linden |
3 | MD1 | Emma Arnold |
4 | MD1 | Faye van Bakel |
5 | MD1 | Feline Levels |
6 | MD1 | Imke Kersten |
7 | MD1 | Isa van Os |
8 | MD1 | Juliet Heijmans |
9 | MD1 | Lis Willems |
10 | MD1 | Lisa Rovers |
11 | MD1 | Lot Wittgen |
12 | MD1 | Marit Mickers |
13 | MD1 | Maud Cuijpers |
14 | MD1 | Nienke Groenen |
15 | MD1 | Sigrid Bunge |
Team 19/20 | Meisjes D2 | |
1 | MD2 | Aniek Leijten |
2 | MD2 | Anne van Lierop |
3 | MD2 | Bo Beelen |
4 | MD2 | Eleni Liebregts |
5 | MD2 | Ella Moonen |
6 | MD2 | Erin van Langevelde |
7 | MD2 | Isa van der Plas |
8 | MD2 | Kaat Lucius |
9 | MD2 | Kinga Galko |
10 | MD2 | Lizzy Kemps |
11 | MD2 | Loïse Beijer |
12 | MD2 | Lotte Thurlings |
13 | MD2 | Louisa Bouwman |
14 | MD2 | Saartje Nix |
15 | MD2 | Sarah van Doorn |
16 | MD2 | Veerle Hessels |
Team 19/20 | Meisjes C1 | |
1 | MC1 | Alba Kruja |
2 | MC1 | Elize Blokland |
3 | MC1 | Emily Bakker |
4 | MC1 | Floor du Corbier |
5 | MC1 | Hasse van Stipdonk |
6 | MC1 | Lieve van Hes |
7 | MC1 | Lois van Hooff |
8 | MC1 | Lotte Vissers |
9 | MC1 | Luke Sevenhoven |
10 | MC1 | Mette Bunge |
11 | MC1 | Mylène Funken |
12 | MC1 | Pien Bouwmans |
13 | MC1 | Sanne Wijnen |
14 | MC1 | Sofie Verdonk |
15 | MC1 | Sterre van Hooff |
Team 19/20 | Meisjes B1 | |
1 | MB1 | Amber Levels |
2 | MB1 | Anouk Vrijsen |
3 | MB1 | Daniek Vermeer |
4 | MB1 | Elvie Beijer |
5 | MB1 | Erva Yalcin |
6 | MB1 | Evi Trienekens |
7 | MB1 | Ise Spijkers |
8 | MB1 | Linde Bouwmans |
9 | MB1 | Lobke Spoelstra |
10 | MB1 | Lynne van Hest |
11 | MB1 | Nikki Nederkoorn |
12 | MB1 | Nina Buurmeijer |
13 | MB1 | Sanne Bekkers |
14 | MB1 | Sofia Fotiadis |
15 | MB1 | Tessa Tierie |
Team 19/20 | Meisjes B2 | |
1 | MB2 | Demi Baltessen |
2 | MB2 | Eline van Leiden |
3 | MB2 | Guusje Tollig |
4 | MB2 | Inge van Gent |
5 | MB2 | Iris van de Vijfeijke |
6 | MB2 | Jayleigh de Swart |
7 | MB2 | Josje van de Ven |
8 | MB2 | Lieke van Drunen |
9 | MB2 | Lieske van den Burg |
10 | MB2 | Lika Reichert |
11 | MB2 | Loes Jansen |
12 | MB2 | Lonneke Kroom |
13 | MB2 | Lujain Najjar |
14 | MB2 | Madelief van den Berg |
15 | MB2 | Margo Leijten |
16 | MB2 | Marieke Lavrijssen |
17 | MB2 | Merel Zijderveld |
18 | MB2 | Teuntje Verdonschot |
19 | MB2 | Zoë Linders |
Team 19/20 | Meisjes A1 | |
1 | MA1 | Bo de Vries |
2 | MA1 | Imke Gelten |
3 | MA1 | Iris Geurten |
4 | MA1 | Iris Vermeer |
5 | MA1 | Jackie Groenen |
6 | MA1 | Julia Bouwmans |
7 | MA1 | Julie van Duursen |
8 | MA1 | Maartje Spoelstra |
9 | MA1 | Milou Jonker |
10 | MA1 | Nikki Vermeer |
11 | MA1 | Nina Gruijters |
12 | MA1 | Pien Timmermans |
13 | MA1 | Sanne Straatsma |
14 | MA1 | Yente Jansen |
Team 19/20 | Meisjes A2 | |
1 | MA2 | Aniek Slaats |
2 | MA2 | Britt Segers |
3 | MA2 | Charlotte Wijnands |
4 | MA2 | Emma van der Werf |
5 | MA2 | Fleur van Bakel |
6 | MA2 | Frederieke Kluin |
7 | MA2 | Gabriel van den Oetelaar |
8 | MA2 | Janneke Enzlin |
9 | MA2 | Karlijn Smulders |
10 | MA2 | Lonneke Strik |
11 | MA2 | Luna van Gerven |
12 | MA2 | Michelle van de Looij |
13 | MA2 | Sanne van Drunen |
INDELING HERFSTCOMPETITIE 2019 JUNIOREN JONGENS | ||
Team 19/20 | Jongens D1 | |
1 | JD1 | Bram van der Starre |
2 | JD1 | Floris van der Avoort |
3 | JD1 | Freek van Unnik |
4 | JD1 | Jonne Megens |
5 | JD1 | Lars Dorrestein |
6 | JD1 | Maik van den Heuvel |
7 | JD1 | Moos Willems |
8 | JD1 | Rein Beniers |
9 | JD1 | Sem van Gogh |
10 | JD1 | Sven Bogers |
11 | JD1 | Teun van Leest |
12 | JD1 | Thijs Beckers |
13 | JD1 | Tijn van de Ven |
14 | JD1 | Tijs Beelen |
15 | JD1 | Yannick Haaksman |
Team 19/20 | Jongens C1 | |
1 | JC1 | Imme de Boer |
2 | JC1 | Joris Matzinger |
3 | JC1 | Koen Wijlaars |
4 | JC1 | Lars Meuleman |
5 | JC1 | Mart Megens |
6 | JC1 | Mats Bisschop |
7 | JC1 | Merlijn Bisschop |
8 | JC1 | Quinten Derks |
9 | JC1 | Rik Wijlaars |
10 | JC1 | Roel van den Nieuwenhof |
11 | JC1 | Tijn Coolen |
12 | JC1 | Tim du Corbier |
13 | JC1 | Tjalle de Boer |
14 | JC1 | Tjiro Bomer |