Teamindeling Jongste Jeugd 2019-2020

Graag informeren we jullie over de voorlopige teamindelingen van de Jongste Jeugdteams voor het nieuwe hockeyseizoen 2019–2020.

De concept teamindelingen zijn met de coaches doorgesproken. Aanstaande maandag 3 juni om 19.00 uur kunnen ouders in het DVS clubhuis een eventuele toelichting krijgen op de teamsamenstellingen. Hiervoor is een aanmelding nodig via jeugdcommissie@dvshockey.nl

INDELING HERFSTCOMPETITIE 2019 JONGSTE JEUGD MEISJES
   Team 19/20  Meisjes 8-tal E1
1 M8E1 Pleun Beelen
2 M8E1 Sam de Schipper
3 M8E1 Tess Beelen
4 M8E1 Jasmijn Gras
5 M8E1 Isa Leijten
6 M8E1 Ellenoor Philipse
7 M8E1 Kim Klompenhouwer
8 M8E1 Keira Kwaaitaal
9 M8E1 Sarah-mayy Bellahssen
10 M8E1 Eva van Aken
11 M8E1 Emma Prins
12 M8E1 Hanna Prins
     
  Team 19/20  Meisjes 8-tal E2
1 M8E2 Meike van der Starre
2 M8E2 Laura van der Avoort
3 M8E2 Hannah Verhees
4 M8E2 Fleur de Cloe
5 M8E2 Madelief Mooij
6 M8E2 Fenna van Maren
7 M8E2 Noa Giesbers
8 M8E2 Cathelijne Klaassen
9 M8E2 Juliette Gabriel
10 M8E2 Noortje Gabriel
11 M8E2 Sophie Schoots
12 M8E2 Janne Hellemons
13 M8E2 Sophia van Gerven
     
  Team 19/20  Meisjes E1
1 ME1 Fleur Boekema
2 ME1 Nienke Caris
3 ME1 Pien Bisschop
4 ME1 Pien In de Braek
5 ME1 Julia Thurlings
6 ME1 Elin Arnold
7 ME1 Amber van Doormalen
8 ME1 Hilde Kooij
9 ME1 Lise Claassen
     
  Team 19/20  Meisjes E2
1 ME2 Lenne van der Horst
2 ME2 Mara Steding
3 ME2 Mina Huben
4 ME2 Elin Verdaat
5 ME2 Diede Huijs
6 ME2 Romi van de Beek
7 ME2 Silje Groote
8 ME2 Lydia Yeremenko
     
  Team 19/20  Meisjes F1
1 MF1 Flo van Hooff
2 MF1 Ella Fijneman
3 MF1 Veerle Wijlaars
4 MF1 Eefje van der Bruggen
5 MF1 Anne Lammers
6 MF1 Mette van Hes
7 MF1 Sanne Groenen
8 MF1 Linde van Zelst
     
  Team 19/20 Meisjes F2
1 MF2 Sara Bakker
2 MF2 Mijntje Gits
3 MF2 Madee Tauran
4 MF2 Nora van Dongen
5 MF2 Norah Steffens
6 MF2 Suus van Grootel
7 MF2 Lina Bogers
8 MF2 Elise van Meer
     
INDELING HERFSTCOMPETITIE 2019 JONGSTE JEUGD JONGENS
  Team 19/20  Jongens E1
  JE1 Floris Heldens
  JE1 Daniël Boertjes
  JE1 Ole Moonemans
  JE1 Bram van Herk
  JE1 Ben Moonen
  JE1 Teun Cuijpers
  JE1 Sjoerd Hart de Ruijter
  JE1 Floris Huijbers
  JE1 Mavi Okat
     
  Team 19/20  Jongens 8-tal E1
  J8E1 Matthijs Mickers
  J8E1 Luuk Dorrestein
  J8E1 Otto van Unnik
  J8E1 Mika Haaksman
  J8E1 Simon Haagedoorn
  J8E1 Arlo Armour-Brown
  J8E1 Olivier Prins
  J8E1 Sep van der Linden
  J8E1 Kiran Verburg
  J8E1 Reint de Boer
  J8E1 Thijs van Eeuwijk
Clubnieuws overzicht