Bestuur & Commissies

Vanuit de groeiverwachting voor komende periode zijn we op zoek naar betrokken DVS-leden voor de uitbreiding en vervanging van het bestuur en diverse commissies.

Momenteel zoeken we nog:

  • Secretaris - Dagelijks Bestuur
  • Commissielid Technische Zaken
  • Commissielid Zaalhockey
  • Commissie Materiaal
  • Commissielid Activiteitencommissie
  • Commissielid Scheidsrechtercommissie

Ben je geïnteresseerd? Neem dan contact op met secretaris@dvshockey.nl

Geïnteresseerde spelers of ouders zijn van harte welkom om vrijblijvend aan te sluiten in de bestuurs- en commissievergadering om een goed beeld te krijgen van de taken en verantwoordelijkheden/tijdsbesteding van diverse functies. Het document met de taakbeschrijvingen is in onderstaande bijlage te vinden.

Contactgegevens

Bestuur

Mail

Portefeuille

Algemeen

info@dvshockey.nl

 

Voorzitter

voorzitter@dvshockey.nl

Strategie, Beleid, Pers

Secretaris

secretaris@dvshockey.nl

Interne communicatie, Redactie

Penningmeester

penningmeester@dvshockey.nl

Ledenadministratie

Bestuurslid

 sander@dvshockey.nl

Bar, Horeca, Activiteiten, Accommodatie en Materiaal

Bestuurslid

 marijke@dvshockey.nl

Wedstrijd, Zaal en Scheidsrechters

Bestuurslid

meike@dvshockey.nl

TC, JC, Benjamins, Fit-, Trimhockey, Veteranen

Bestuurslid

marieke@dvshockey.nl

Marketing, Pers, Sponsoring

Bestuurslid

Vacature

Innovatie en Vernieuwing

 

 

 

Sport ondersteunende Commissies

Mail

Portefeuille

Technische commissie Jeugd A-D en seniorenteams

tc@dvshockey.nl

Jeugd teams A t/m D en senioren

Trainingscoördinator

trainers@dvshockey.nl

Ondersteunen trainers

Coachcoördinator

coaches@dvshockey.nl

Ondersteunen coaches

Jongste Jeugdcommissie Benjamins-E/F teams

jeugdcommissie@dvshockey.nl

Jongste Jeugd teams

Benjamins

benjamins@dvshockey.nl

5 en 6 jarige hockeyers

Funkey Hockey

funkey@dvshockey.nl

4 jarige hockeyers

Fithockey

fithockey@dvshockey.nl

Fithockey voor 50 jarigen

Veteranen

veteranen@dvshockey.nl

Dames en Heren Veteranen

Trimhockeyers

trimhockey@dvshockey.nl

Trimhockey senioren

Zaalcommissie

zaalhockey@dvshockey.nl

Zaalhockeycompetitie

Wedstrijdsecretariaat

wedstrijdsecretariaat@dvshockey.nl

Veldhockeycompetitie

Arbitrage/scheidsrechters

scheidsrechter@dvshockey.nl

Scheidsrechters en opleiding

 

 

 

Algemeen ondersteunende Commissies

Mail

Portefeuille

Accommodatie

accommodatie@dvshockey.nl

Beheer clubhuis en velden

Bar & Horeca

bar@dvshockey.nl

Bar en Horeca

Activiteitencommissie

activiteiten@dvshockey.nl

Feesten (niet hockey gerelateerd)

Toernooien & Super Sundays

toernooien@dvshockey.nl

Events (hockey gerelateerd)

Sponsorcommissie

sponsor@dvshockey.nl

Sponsoren

Materiaalcommissie

materiaal@dvshockey.nl

Hockeymaterialen

ICT en Redactie

redactie@dvshockey.nl

Website, interne communicatie

Communicatie en PR

communicatie@dvshockey.nl

Pers en externe communicatie

Ledenadministratie

ledenadministratie@dvshockey.nl

Ledenadministratie

 

 

 

Toezicht en Controle

 

Portefeuille

Kascontrolecommissie

 

Toezicht en financiële controle

Downloads: