Bardiensten lente 2024
Dit is het barschema voor de wedstrijden vanaf 23 maart 2024.
De actuele barinstructie kun je hier vinden: "Barinstructie".
Datum | Van | Tot | Thuis | Uit | Bardienst |
za 23 maart | 09:00 | 10:15 | DVS MO8-1 | Weert MO8-1 | |
09:00 | 10:15 | DVS MO9-1 | HOD MO9-2 | MO9-1 | |
09:00 | 10:15 | DVS MO9-2 | Oranje-Rood MO9-8 | ||
10:30 | 12:00 | DVS MO14-1 | Oranje-Rood MO14-6 | MO14-1 | |
12:15 | 13:45 | DVS JO14-1 | Mierlo JO14-2 | JO14-1 | |
14:00 | 15:30 | DVS MO16-1 | Cranendonck MO16-1 | MO16-1 | |
15:45 | 17:15 | DVS JO18-1 | Geel-Zwart JO18-2 | JO18-1 | |
zo 24 maart | 09:00 | 10:30 | DVS DO25-1-O | HOD DO25-2 | DO25 |
za 30 maart | 10:30 | 12:00 | DVS MO18-1 | MOP MO18-2 | MO18-1 |
do 04 april | 20:45 | 22:15 | DVS DDW1 | Heeze DDW2 | DDW1 |
za 06 april | 09:30 | 10:45 | DVS JO9-1 | Helmond JO9-1 | JO9-1 |
09:30 | 10:45 | DVS MO8-2 | HCAS MO8-1 | ||
10:45 | 12:00 | DVS MO10-1 | Eersel MO10-2 | MO10-1 | |
12:15 | 13:45 | DVS MO12-2 | Oranje-Rood MO12-10 | MO12-2 | |
14:00 | 15:30 | DVS MO12-1 | Eersel MO12-1 | MO12-1 | |
zo 07 april | 10:30 | 12:00 | DVS H2-O | Concordia H2-O | H1 |
12:45 | 14:15 | DVS D1 | Heesch D1 | H2 | |
14:45 | 16:15 | DVS H1 | Dommel H1 | D1 | |
do 11 april | 20:45 | 22:15 | DVS DDW1 | Heeze DDW1 | DDW1 |
za 13 april | 09:00 | 10:15 | DVS MO8-2 | HOD MO8-3 | |
09:00 | 10:15 | DVS MO9-1 | Basko MO9-4 | ||
09:00 | 10:15 | DVS MO9-2 | Eersel MO9-1 | MO9-2 | |
10:30 | 12:00 | DVS JO12-1 | Nuth JO12-1 | JO12-1 | |
12:15 | 13:45 | DVS JO14-1 | Maastricht JO14-2 | JO14-1 | |
14:00 | 15:30 | DVS MO16-1 | Oranje-Rood MO16-5 | MO16-1 | |
15:45 | 17:15 | DVS MO18-1 | Best MO18-3 | MO18-1 | |
zo 14 april | 09:00 | 10:30 | DVS DO25-1-O | Oranje-Rood DO25-4 | DO25 |
za 20 april | 09:00 | 10:15 | DVS JO9-1 | Geldrop JO9-2 | |
09:00 | 10:15 | DVS MO10-1 | Oranje-Rood MO10-4 | MO10-1 | |
09:00 | 10:15 | DVS MO8-1 | Nuenen MO8-1 | ||
10:30 | 12:00 | DVS MO14-1 | Basko MO14-2 | MO14-1 | |
12:15 | 13:45 | DVS MO12-2 | Basko MO12-6 | MO12-2 | |
14:00 | 15:30 | DVS MO12-1 | Mierlo MO12-2 | MO12-1 | |
15:45 | 17:15 | DVS MO18-1 | Oirschot MO18-3 | MO18-1 | |
zo 21 april | 10:30 | 12:00 | DVS H2-O | Delta Venlo H5 | H1 |
12:45 | 14:15 | DVS D1 | Deurne D1 | H2 | |
14:45 | 16:15 | DVS H1 | Deurne H1 | D1 | |
za 11 mei | 10:30 | 12:00 | DVS JO18-1 | Oranje-Rood JO18-6 | JO18-1 |
do 16 mei | 20:45 | 22:15 | DVS DDW1 | HOD DDW1 | DDW1 |
za 25 mei | 09:00 | 10:15 | DVS MO8-2 | Deurne MO8-3-mix | |
09:00 | 10:15 | DVS MO9-1 | Deurne MO9-1 | ||
09:00 | 10:15 | DVS MO9-2 | Nuenen MO9-2 | MO9-2 | |
10:30 | 12:00 | DVS JO12-1 | Cranendonck JO12-1 | JO12-1 | |
12:15 | 13:45 | DVS JO14-1 | Hockeer JO14-1 | JO14-1 | |
14:00 | 15:30 | DVS MO16-1 | Geldrop MO16-3 | MO16-1 | |
zo 26 mei | 09:00 | 10:30 | DVS DO25-1-O | Heeze DO25-1-O | DO25 |
za 01 juni | 09:00 | 10:15 | DVS JO9-1 | Nuenen JO9-2 | |
09:00 | 10:15 | DVS MO10-1 | HOD MO10-1 | ||
09:00 | 10:15 | DVS MO8-2 | Nuenen MO8-3 | MO8-2 | |
10:30 | 12:00 | DVS JO12-1 | Oranje-Rood JO12-4 | JO12-1 | |
12:00 | 13:30 | DVS MO12-1 | Geldrop MO12-2 | MO12-1 | |
13:45 | 15:15 | DVS MO12-2 | HOD MO12-4 | MO12-2 | |
zo 02 juni | 10:30 | 12:00 | DVS H2-O | Oranje-Rood H10 | H1 |
12:45 | 14:15 | DVS D1 | Sjinborn/Meerssen D1 | H2 | |
14:45 | 16:15 | DVS H1 | Mierlo H1 | D1 | |
za 08 juni | 09:00 | 10:15 | DVS MO8-1 | Oranje-Rood MO8-1 | MO8-1 |
09:00 | 10:15 | DVS MO9-1 | Mierlo MO9-1 | ||
09:00 | 10:15 | DVS MO9-2 | Son MO9-1 | ||
10:30 | 12:00 | DVS MO14-1 | Eindhoven MO14-3 | MO14-1 | |
12:15 | 13:45 | DVS JO14-1 | Delta Venlo JO14-3 | JO14-1 | |
zo 09 juni | 10:30 | 12:00 | DVS DO25-1-O | Geldrop DO25-3 | H2 |
12:45 | 14:15 | DVS D1 | HOCO D1 | DO25 | |
14:45 | 16:15 | DVS H2-O | Den Bosch H10 | D1 |