Gegevens DVS Hockey

Bezoekadres M.H.V. DVS:
Sportpark de Aalstervelden
Arembergstraat 14A
5583 CD Waalre


Postbus adres
Mixed Hockey Vereniging DVS
Postbus 114
5580 AC Waalre

Contact
Wij zijn niet telefonisch bereikbaar, stuur daarom een e-mail naar een van onderstaande mailadressen (Bestuur & Commissies) en we proberen zo snel mogelijk hierop te reageren.

Bestuur & Commissies 

Bestuur

Mail

Portefeuille

Algemeen

info@dvshockey.nl

 

Voorzitter

voorzitter@dvshockey.nl

Strategie, Beleid, Pers

Secretaris

secretaris@dvshockey.nl

Interne communicatie, Redactie

Penningmeester

penningmeester@dvshockey.nl

Ledenadministratie

Bestuurslid

thom@dvshockey.nl

Wedstrijd, Zaal en Scheidsrechters

Bestuurslid

remco@dvshockey.nl

Bar, accommodatie en materiaal

Bestuurslid

toon@dvshockey.nl

TC, JC, Benjamins, Fit-, Trimhockey, Veteranen

Bestuurslid

Vacature

Externe communicatie en sponsoring

Bestuurslid

Vacature

Innovatie en Vernieuwing

 

 

 

Sport ondersteunende Commissies

Mail

Portefeuille

Technische commissie Jeugd A-D en senioren

tc@dvshockey.nl

Jeugd teams A t/m D en senioren

Trainingscoördinator

trainers@dvshockey.nl

Ondersteunen trainers

Coachcoördinator

coaches@dvshockey.nl

Ondersteunen coaches

Jongste Jeugdcommissie Benjamins-E/F teams

jeugdcommissie@dvshockey.nl

Jongste Jeugd teams

Benjamins

benjamins@dvshockey.nl

5 en 6 jarige hockeyers

Funkey

funkey@dvshockey.nl

4 jarige hockeyers

Fithockey

fithockey@dvshockey.nl

Fithockey voor 50 jarigen

Veteranen

veteranen@dvshockey.nl

Veteranen

Trimhockeyers

trimhockey@dvshockey.nl

Trimhockey senioren

Zaalcommissie

zaalhockey@dvshockey.nl

Zaalhockeycompetitie

Wedstrijdsecretariaat

wedstrijdsecretariaat@dvshockey.nl

Veldhockeycompetitie

Arbitrage/scheidsrechters

scheidsrechter@dvshockey.nl

Scheidsrechters

 

 

 

Alg. ondersteunende Commissies

Mail

Portefeuille

Accommodatie

accommodatie@dvshockey.nl

Beheer en onderhoud clubhuis en velden

Bar & Horeca

bar@dvshockey.nl

Bar en Horeca

Activiteitencommissie

activiteiten@dvshockey.nl

Feesten (niet hockey gerelateerd)

Toernooien

toernooien@dvshockey.nl

Events (hockey gerelateerd)

Sponsorcommissie

sponsor@dvshockey.nl

Sponsoren

Materiaalcommissie

materiaal@dvshockey.nl

Hockeymaterialen

ICT en Redactie

redactie@dvshockey.nl

Website, interne communicatie

Communicatie en PR

communicatie@dvshockey.nl

Pers en externe communicatie

Ledenadministratie

ledenadministratie@dvshockey.nl

Ledenadministratie

 

 

 

Toezicht en Controle

 

Portefeuille

Kascontrolecommissie

 

Toezicht en financiële controle

 

Kamer van Koophandel
Mixed Hockey Vereniging Door Vriendschap Sterk is geregistreerd bij de Kamer van Koophandel onder het KVK nummer 40235162.