Dames 1

6e in poule Dames senioren 3e klasse C
3e in poule Dames Bekercompetitie Ronde 2 Silvercup - KO Zuid
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 28 november
3
Concordia D1
3
Basko D1
0
Don Quishoot D1
0
Liberty D1
2
Gemert D1
1
Venray D1
2
Meerssen D1
2
Sjinborn D1
1
Heeze D1
0
Boekel D1
0
Shot D1
4
DVS D1
Zondag 21 november
3
Basko D1
0
Meerssen D1
2
Boekel D1
0
Gemert D1
4
Liberty D1
1
Heeze D1
3
DVS D1
2
Don Quishoot D1
11
Venray D1
0
Concordia D1
1
Sjinborn D1
2
Shot D1
Zondag 14 november
2
Don Quishoot D1
0
Sjinborn D1
2
Gemert D1
1
Liberty D1
3
Heeze D1
0
DVS D1
Shot D1
Basko D1
0
Meerssen D1
0
Concordia D1
6
Venray D1
1
Boekel D1
Zondag 7 november
2
Concordia D1
3
Boekel D1
3
DVS D1
3
Gemert D1
2
Basko D1
1
Don Quishoot D1
2
Liberty D1
2
Venray D1
5
Meerssen D1
2
Shot D1
1
Sjinborn D1
1
Heeze D1

Wedstrijdschema

Meerssen D1
D1
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 516804
Locatie: Sportp. Heiveld, BUNDE
D1
Best D1
Thuis
18-03-2022 00:00
Nr. 612166
D1
Basko D1
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 516806
Sjinborn D1
D1
Uit
27-03-2022 12:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 516817
Locatie: Sportp. Dr. Ariënsstraat , VALKENBURG LB
D1
Concordia D1
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 516818
D1
Liberty D1
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 516825
Boekel D1
D1
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 516829
Locatie: Sportp. 'De Donk', BOEKEL
D1
Venray D1
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 516837
Gemert D1
D1
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 516844
Locatie: Sportpark Molenbroek, GEMERT
D1
Heeze D1
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 516850
Don Quishoot D1
D1
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 516855
Locatie: S Sport Centrum (T.U.), EINDHOVEN
D1
Shot D1
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 516861

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Gemert D1118212812026
2.Heeze D1117312312024
3.Liberty D1117223514023
4.Boekel D1117042321021
5.Venray D1116234924020
6.DVS D1116233427020
7.Don Quishoot D1115152216016
8.Sjinborn D1113351325012
9.Basko D110226172408
10.Concordia D111137143806
11.Meerssen D111128113805
12.Shot D110109123003

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Dames Bekercompetitie Ronde 5 Silvercup - KO Zuid-Oost".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Venray D111007403
2.Gemert D111003003
3.DVS D111004203
4.Basko D111004203
5.Heeze D111003103
6.DDHC D111004303
7.Liberty D111001003
8.Don Quishoot D110013400
9.Boekel D110010100
10.Hilvarenbeek D110012400
11.Shot D110012400
12.Sjinborn D110011300
13.Heesch D110014700
14.Concordia D110010300

Teambegeleiders (4)

Spelers (19)

Trainingen

di
20:00
-
21:30
Rabobank Hoofdveld (CD)
vr
19:00
-
20:30
Rabobank Hoofdveld (AB)
Volledig schema

Team resultaten

DVS DDon QVenraBoekeShot SjinbMeersBaskoLiberConcoHeezeGemer
DVS D13 - 25 - 33 - 05 - 03 - 3
Don Quishoot D13 - 02 - 05 - 10 - 03 - 00 - 2
Venray D18 - 56 - 14 - 26 - 211 - 02 - 3
Boekel D13 - 10 - 13 - 02 - 12 - 0
Shot D10 - 42 - 32 - 3 - 0 - 20 - 2
Sjinborn D13 - 31 - 22 - 11 - 61 - 1
Meerssen D11 - 65 - 22 - 20 - 50 - 01 - 3
Basko D11 - 32 - 12 - 33 - 01 - 3
Liberty D16 - 22 - 22 - 12 - 14 - 1
Concordia D11 - 12 - 31 - 23 - 32 - 6
Heeze D13 - 01 - 04 - 11 - 14 - 20 - 0
Gemert D13 - 22 - 14 - 04 - 12 - 15 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Dames Bekercompetitie Ronde 5 Silvercup - KO Zuid-Oost".

DVS DDDHC Don QVenraHeescBoekeShot SjinbBaskoLiberHilvaConcoHeezeGemer
DVS D1
DDHC D14 - 3
Don Quishoot D1
Venray D1
Heesch D14 - 7
Boekel D1
Shot D12 - 4
Sjinborn D11 - 3
Basko D1
Liberty D11 - 0
Hilvarenbeek D12 - 4
Concordia D1
Heeze D1
Gemert D13 - 0