Dames 1

4e in poule Dames senioren 3e klasse C
3e in poule Dames Bekercompetitie Ronde 2 Silvercup - KO Zuid
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 17 oktober
1
Basko D1
3
Gemert D1
2
Concordia D1
6
Liberty D1
5
DVS D1
3
Boekel D1
2
Shot D1
3
Don Quishoot D1
1
Meerssen D1
3
Heeze D1
3
Sjinborn D1
3
Venray D1
Zondag 10 oktober
0
Boekel D1
1
Sjinborn D1
3
Don Quishoot D1
0
Concordia D1
4
Gemert D1
1
Meerssen D1
4
Heeze D1
1
Shot D1
6
Liberty D1
2
DVS D1
6
Venray D1
2
Basko D1
Zondag 3 oktober
2
Basko D1
3
Boekel D1
1
Concordia D1
1
DVS D1
0
Don Quishoot D1
2
Heeze D1
1
Meerssen D1
6
Venray D1
0
Shot D1
2
Gemert D1
1
Sjinborn D1
6
Liberty D1
Vrijdag 1 oktober
4
DDHC D1
3
Don Quishoot D1
3
Gemert D1
0
Concordia D1
4
Heesch D1
7
Venray D1
2
Hilvarenbeek D1
4
Basko D1
1
Liberty D1
0
Boekel D1
2
Shot D1
4
DVS D1
1
Sjinborn D1
3
Heeze D1

Wedstrijdschema

Venray D1
D1
Uit
31-10-2021 12:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 516775
Locatie: Sportp. 'De Wieën', VENRAY
D1
Gemert D1
Thuis
07-11-2021 12:45
Rabobank Hoofdveld
Nr. 516776
D1
Drunen D1
Thuis
12-11-2021 00:00
Nr. 578683
Heeze D1
D1
Uit
14-11-2021 12:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 516783
Locatie: Sportpark 'Het Lambrek', HEEZE
D1
Don Quishoot D1
Thuis
21-11-2021 12:45
Rabobank Hoofdveld
Nr. 516790
Shot D1
D1
Uit
28-11-2021 00:00
Nr. 516799
Locatie: Univ v. Tilburg, TILBURG
Meerssen D1
D1
Uit
13-03-2022 00:00
Nr. 516804
Locatie: Sportp. Heiveld, BUNDE
D1
Basko D1
Thuis
20-03-2022 00:00
Nr. 516806
Sjinborn D1
D1
Uit
27-03-2022 12:45
Veld 1 (Zandveld)
Nr. 516817
Locatie: Sportp. Dr. Ariënsstraat , VALKENBURG LB
D1
Concordia D1
Thuis
03-04-2022 00:00
Nr. 516818
D1
Liberty D1
Thuis
10-04-2022 00:00
Nr. 516825
Boekel D1
D1
Uit
24-04-2022 00:00
Nr. 516829
Locatie: Sportp. 'De Donk', BOEKEL
D1
Venray D1
Thuis
08-05-2022 00:00
Nr. 516837
Gemert D1
D1
Uit
15-05-2022 00:00
Nr. 516844
Locatie: Sportpark Molenbroek, GEMERT
D1
Heeze D1
Thuis
22-05-2022 00:00
Nr. 516850
Don Quishoot D1
D1
Uit
29-05-2022 00:00
Nr. 516855
Locatie: S Sport Centrum (T.U.), EINDHOVEN
D1
Shot D1
Thuis
12-06-2022 00:00
Nr. 516861

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Liberty D16600277018
2.Gemert D16510175016
3.Heeze D16510166016
4.DVS D164111911013
5.Boekel D164021511012
6.Venray D163122114010
7.Sjinborn D16312914010
8.Don Quishoot D16303121009
9.Concordia D1601572101
10.Shot D1600681800
11.Basko D1600681900
12.Meerssen D1600632600

Er zijn geen standen bekend voor de pool "Dames Bekercompetitie Ronde 4 Silvercup - KO Zuid".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Venray D111007403
2.Gemert D111003003
3.DVS D111004203
4.Basko D111004203
5.Heeze D111003103
6.DDHC D111004303
7.Liberty D111001003
8.Don Quishoot D110013400
9.Boekel D110010100
10.Hilvarenbeek D110012400
11.Shot D110012400
12.Sjinborn D110011300
13.Heesch D110014700
14.Concordia D110010300

Teambegeleiders (4)

Spelers (19)

Trainingen

di
20:00
-
21:30
Rabobank Hoofdveld (CD)
vr
19:00
-
20:30
Rabobank Hoofdveld (AB)
Volledig schema

Team resultaten

DVS DDon QVenraBoekeShot SjinbMeersBaskoLiberConcoHeezeGemer
DVS D15 - 33 - 05 - 0
Don Quishoot D13 - 03 - 00 - 2
Venray D14 - 26 - 22 - 3
Boekel D13 - 10 - 13 - 0
Shot D12 - 32 - 30 - 2
Sjinborn D13 - 32 - 11 - 6
Meerssen D11 - 60 - 51 - 3
Basko D11 - 32 - 31 - 3
Liberty D16 - 22 - 12 - 1
Concordia D11 - 11 - 22 - 6
Heeze D14 - 14 - 20 - 0
Gemert D13 - 24 - 15 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Dames Bekercompetitie Ronde 4 Silvercup - KO Zuid".

DVS DDDHC Don QVenraHeescBoekeShot SjinbBaskoLiberHilvaConcoHeezeGemer
DVS D1
DDHC D14 - 3
Don Quishoot D1
Venray D1
Heesch D14 - 7
Boekel D1
Shot D12 - 4
Sjinborn D11 - 3
Basko D1
Liberty D11 - 0
Hilvarenbeek D12 - 4
Concordia D1
Heeze D1
Gemert D13 - 0