Dames 1

5e in poule Dames senioren 3e klasse C
3e in poule Dames Bekercompetitie Ronde 2 Silvercup - KO Zuid
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 15 mei
0
Don Quishoot D1
3
Basko D1
5
Boekel D1
3
Concordia D1
1
Venray D1
5
Liberty D1
3
Gemert D1
2
DVS D1
8
Heeze D1
0
Sjinborn D1
2
Shot D1
1
Meerssen D1
Donderdag 12 mei
1
DVS D1
2
Liberty D1
Zondag 8 mei
2
Basko D1
3
Heeze D1
3
Concordia D1
2
Shot D1
7
DVS D1
6
Venray D1
2
Liberty D1
0
Boekel D1
2
Meerssen D1
1
Don Quishoot D1
0
Sjinborn D1
3
Gemert D1
Zondag 24 april
2
Boekel D1
0
DVS D1
4
Heeze D1
0
Meerssen D1
1
Don Quishoot D1
2
Shot D1
2
Gemert D1
1
Basko D1
5
Liberty D1
1
Concordia D1
5
Venray D1
2
Sjinborn D1

Wedstrijdschema

D1
Heeze D1
Thuis
22-05-2022 12:45
Rabobank Hoofdveld
Nr. 516850
Don Quishoot D1
D1
Uit
29-05-2022 12:45
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 516855
Locatie: S Sport Centrum (T.U.), EINDHOVEN
D1
Shot D1
Thuis
12-06-2022 12:45
Rabobank Hoofdveld
Nr. 516861

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Gemert D11915314720048
2.Heeze D11914324817045
3.Liberty D11913336123042
4.Boekel D11912164331037
5.DVS D11911265642035
6.Venray D1198388053027
7.Don Quishoot D11972103535023
8.Basko D1185493434019
9.Shot D11851122642016
10.Sjinborn D11934121859013
11.Concordia D11924132666010
12.Meerssen D1192215187008
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Venray D111007403
2.Gemert D111003003
3.DVS D111004203
4.Basko D111004203
5.Heeze D111003103
6.DDHC D111004303
7.Liberty D111001003
8.Don Quishoot D110013400
9.Boekel D110010100
10.Hilvarenbeek D110012400
11.Shot D110012400
12.Sjinborn D110011300
13.Heesch D110014700
14.Concordia D110010300

Teambegeleiders (4)

Spelers (16)

Trainingen

di
20:00
-
21:30
Rabobank Hoofdveld (CD)
vr
19:00
-
20:30
Rabobank Hoofdveld (AB)
Volledig schema

Team resultaten

DVS DDon QVenraBoekeShot SjinbMeersBaskoLiberConcoHeezeGemer
DVS D13 - 27 - 65 - 33 - 05 - 01 - 0 - 6 - 23 - 3
Don Quishoot D13 - 01 - 21 - 22 - 05 - 10 - 30 - 03 - 00 - 22 - 2
Venray D18 - 53 - 46 - 14 - 25 - 29 - 16 - 21 - 511 - 02 - 3
Boekel D12 - 03 - 11 - 10 - 13 - 01 - 32 - 15 - 32 - 0
Shot D10 - 42 - 35 - 32 - 32 - 1 - 2 - 10 - 20 - 10 - 2
Sjinborn D10 - 33 - 30 - 51 - 22 - 11 - 61 - 11 - 10 - 3
Meerssen D10 - 22 - 11 - 60 - 45 - 22 - 20 - 50 - 01 - 31 - 3
Basko D11 - 32 - 13 - 32 - 35 - 03 - 00 - 02 - 31 - 3
Liberty D16 - 22 - 22 - 02 - 14 - 27 - 22 - 15 - 14 - 1
Concordia D11 - 11 - 42 - 33 - 21 - 23 - 32 - 60 - 21 - 3
Heeze D13 - 04 - 02 - 11 - 04 - 18 - 04 - 01 - 14 - 20 - 0
Gemert D13 - 23 - 22 - 11 - 04 - 04 - 12 - 12 - 15 - 12 - 1
DVS DDDHC Don QVenraHeescBoekeShot SjinbBaskoLiberHilvaConcoHeezeGemer
DVS D1
DDHC D14 - 3
Don Quishoot D1
Venray D1
Heesch D14 - 7
Boekel D1
Shot D12 - 4
Sjinborn D11 - 3
Basko D1
Liberty D11 - 0
Hilvarenbeek D12 - 4
Concordia D1
Heeze D1
Gemert D13 - 0