Dames 2

2e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 4e klasse F
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 10 oktober
8
DVS DJ1
2
HOD DJ2
2
Eindhoven DJ2
1
Basko DJ2
2
Oranje-Rood DJ4
4
Helmond DJ6
Zondag 3 oktober
5
Helmond DJ6
3
Eindhoven DJ2
2
HOD DJ2
3
Oranje-Rood DJ4
1
Basko DJ2
0
DVS DJ1

Wedstrijdschema

D2-O
Eindhoven DJ2
Thuis
07-11-2021 14:45
Rabobank Hoofdveld
Nr. 548532
Helmond DJ6
D2-O
Uit
14-11-2021 15:15
veld 3 (Zandveld)
Nr. 548535
Locatie: Sportp. 'De Warande', HELMOND
D2-O
Basko DJ2
Thuis
21-11-2021 14:45
Rabobank Hoofdveld
Nr. 548537
HOD DJ2
D2-O
Uit
28-11-2021 12:45
FIKAGEAR (Waterveld)
Nr. 548538
Locatie: Sportp. 'Den Dries', VALKENSWAARD
Oranje-Rood DJ4
D2-O
Uit
05-12-2021 11:00
veld 1 (Waterveld)
Nr. 548530
Locatie: Genneper Parken, EINDHOVEN

Poule stand (2e in poule Dames Jong Senioren herfstcompetitie 4e klasse F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Eindhoven DJ25401216012
2.DVS DJ15302211009
3.Basko DJ253029509
4.Helmond DJ65302121209
5.HOD DJ2510481603
6.Oranje-Rood DJ4510452703

Teambegeleiders (2)

Spelers (10)

Trainingen

ma
19:30
-
21:00
Rabobank Hoofdveld (CD)
vr
20:00
-
21:30
Rabobank Hoofdveld (CD)
Volledig schema

Team resultaten

DVS DOranjHelmoBaskoEindhHOD D
DVS DJ18 - 05 - 18 - 2
Oranje-Rood DJ42 - 40 - 5
Helmond DJ65 - 32 - 1
Basko DJ21 - 01 - 0
Eindhoven DJ26 - 08 - 02 - 1
HOD DJ22 - 33 - 10 - 2