Dames Donderdag Avond

1e in poule Dames senioren door de weeks 1e helft competitie 2e klasse C
Bekijk spelers

Uitslag

Donderdag 21 oktober
Goirle DDW2
Heeze DDW1
7
DVS DDW1
1
Oirschot DDW2
0
Oranje-Rood DDW4
3
HOD DDW1
Donderdag 14 oktober
2
Goirle DDW2
0
Oirschot DDW2
0
Oranje-Rood DDW4
1
DVS DDW1
2
HOD DDW1
1
Heeze DDW1
Donderdag 7 oktober
1
Heeze DDW1
2
Oranje-Rood DDW4
10
DVS DDW1
3
Goirle DDW2
3
Oirschot DDW2
2
HOD DDW1
Donderdag 30 september
0
Heeze DDW1
2
Oirschot DDW2
2
Goirle DDW2
1
Oranje-Rood DDW4

Wedstrijdschema

Heeze DDW1
DDA
Uit
04-11-2021 20:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 555558
Locatie: Sportpark 'Het Lambrek', HEEZE
DDA
HOD DDW1
Thuis
11-11-2021 20:30
Rabobank Hoofdveld
Nr. 555557
Goirle DDW2
DDA
Uit
18-11-2021 20:30
Veld 1 (Semiveld)
Nr. 555560
Locatie: Sportp. 'Van de Wildenberg', GOIRLE
DDA
Oranje-Rood DDW4
Thuis
25-11-2021 20:30
Rabobank Hoofdveld
Nr. 555564

Poule stand (1e in poule Dames senioren door de weeks 1e helft competitie 2e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DVS DDW15401279012
2.Oirschot DDW264021314012
3.Goirle DDW24301101209
4.HOD DDW132017406
5.Oranje-Rood DDW4510441103
6.Heeze DDW1500551600

Spelers (8)

Trainingen

do
20:00
-
22:00
Rabobank Hoofdveld (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

OirscGoirlOranjHOD DHeezeDVS D
Oirschot DDW23 - 23 - 2
Goirle DDW22 - 02 - 1 - -
Oranje-Rood DDW41 - 40 - 30 - 1
HOD DDW1 - 2 - 1 -
Heeze DDW10 - 21 - 31 - 2
DVS DDW17 - 110 - 37 - 2