Dames Donderdag Avond

6e in poule Dames senioren door de weeks 2e helft competitie 1e klasse D
1e in poule Dames senioren door de weeks 1e helft competitie 2e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Donderdag 19 mei
Nuenen DDW1
DVS DDW1
Concordia DDW1
Oranje-Rood DDW1
Basko DDW1
Eindhoven DDW1
Donderdag 12 mei
Eindhoven DDW1
Oranje-Rood DDW1
2
DVS DDW1
5
Basko DDW1
Nuenen DDW1
Concordia DDW1
Donderdag 21 april
9
Basko DDW1
2
Nuenen DDW1
11
Oranje-Rood DDW1
3
DVS DDW1
0
Concordia DDW1
1
Eindhoven DDW1

Wedstrijdschema

Nuenen DDW1
DDA
Uit
19-05-2022 20:30
Veld A (Waterveld)
Nr. 726743
Locatie: Sportp. Lissevoort, NUENEN
Concordia DDW1
DDA
Uit
02-06-2022 20:30
veld 2 (Zandveld)
Nr. 726742
Locatie: Sportp. Hammerveld, ROERMOND
DDA
Eindhoven DDW1
Thuis
09-06-2022 20:30
Rabobank Hoofdveld
Nr. 726750

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oranje-Rood DDW16411327013
2.Eindhoven DDW164111010013
3.Basko DDW17331258012
4.Concordia DDW1530210409
5.Nuenen DDW1502392702
6.DVS DDW1701683801
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DVS DDW198014515024
2.Goirle DDW285122623016
3.Oirschot DDW2104151930013
4.HOD DDW174031613012
5.Oranje-Rood DDW49135162406
6.Heeze DDW19117102704

Spelers (7)

Trainingen

do
20:00
-
22:00
Rabobank Hoofdveld (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

ConcoNueneEindhBaskoOranjDVS D
Concordia DDW1 - 0 - 11 - 0 -
Nuenen DDW1 - 2 - 42 - 2 -
Eindhoven DDW13 - 20 - 0 - 2 - 1
Basko DDW19 - 2 - 1 - 18 - 0
Oranje-Rood DDW10 - 210 - 15 - 011 - 3
DVS DDW10 - 52 - 22 - 50 - 5
OirscGoirlOranjHOD DHeezeDVS D
Oirschot DDW21 - 74 - 43 - 21 - 23 - 2
Goirle DDW22 - 02 - 1 - - 2 - 5
Oranje-Rood DDW41 - 44 - 40 - 31 - 10 - 1
HOD DDW13 - 01 - 3 - 2 - 1 -
Heeze DDW10 - 21 - 31 - 22 - 40 - 5
DVS DDW17 - 110 - 34 - 34 - 17 - 2