Dames Donderdag Avond

1e in poule Dames senioren door de weeks 1e helft competitie 2e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Donderdag 25 november
4
DVS DDW1
3
Oranje-Rood DDW4
2
Heeze DDW1
4
HOD DDW1
1
Oirschot DDW2
7
Goirle DDW2
Donderdag 18 november
2
Goirle DDW2
5
DVS DDW1
1
Oranje-Rood DDW4
1
Heeze DDW1
3
HOD DDW1
0
Oirschot DDW2
Donderdag 11 november
4
DVS DDW1
1
HOD DDW1
1
Oirschot DDW2
2
Heeze DDW1
4
Oranje-Rood DDW4
4
Goirle DDW2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Dames senioren door de weeks 1e helft competitie 2e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DVS DDW198014515024
2.Goirle DDW285122623016
3.Oirschot DDW2104151930013
4.HOD DDW174031613012
5.Oranje-Rood DDW49135162406
6.Heeze DDW19117102704

Spelers (8)

Trainingen

do
20:00
-
22:00
Rabobank Hoofdveld (ABCD)
Volledig schema

Team resultaten

OirscGoirlOranjHOD DHeezeDVS D
Oirschot DDW21 - 74 - 43 - 21 - 23 - 2
Goirle DDW22 - 02 - 1 - - 2 - 5
Oranje-Rood DDW41 - 44 - 40 - 31 - 10 - 1
HOD DDW13 - 01 - 3 - 2 - 1 -
Heeze DDW10 - 21 - 31 - 22 - 40 - 5
DVS DDW17 - 110 - 34 - 34 - 17 - 2