Jongens B1

1e in poule Jongens B voorcompetitie 4e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Jongens B voorcompetitie 4e klasse C)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DVS JB15401217012
2.Mierlo JB2530213809
3.Basko JB25302151209
4.Oranje-Rood JB75203211306
5.Delta Venlo JB45203111706
6.Eindhoven JB3510483203

Teambegeleiders (3)

Spelers (17)

Trainingen

wo
19:30
-
21:00
Rabobank Hoofdveld (CD)
vr
18:30
-
20:00
Rabobank Hoofdveld (CD)
Volledig schema

Team resultaten

OranjDVS JDeltaMierlEindhBasko
Oranje-Rood JB73 - 513 - 1
DVS JB12 - 13 - 0
Delta Venlo JB41 - 40 - 44 - 2
Mierlo JB24 - 14 - 0
Eindhoven JB30 - 94 - 11 - 5
Basko JB21 - 35 - 34 - 1