Jongens D1

2e in poule Jongens D najaarscompetitie 5e klasse B
2e in poule Jongens D voorcompetitie 5e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 4 december
Boxmeer/Civicum JD1
Nova JD2
8
Nova JD2
1
Oranje-Rood JD7
3
Oranje-Rood JD6
1
Mierlo JD2
8
Geldrop JD2
1
Boxmeer/Civicum JD1
Zondag 28 november
Oranje-Rood JD7
Boxmeer/Civicum JD1
Zaterdag 27 november
Oranje-Rood JD6
Geldrop JD2
Mierlo JD2
DVS JD1
Boxmeer/Civicum JD1
Nova JD2
Zaterdag 20 november
4
DVS JD1
1
Oranje-Rood JD7
9
Geldrop JD2
0
Mierlo JD2
10
Nova JD2
0
Oranje-Rood JD6
Zaterdag 13 november
4
Mierlo JD2
6
Oranje-Rood JD7
2
Geldrop JD2
8
Nova JD2
0
Boxmeer/Civicum JD1
14
DVS JD1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nova JD2430127809
2.DVS JD1321018107
3.Geldrop JD2320119906
4.Oranje-Rood JD6311131104
5.Oranje-Rood JD7310281603
6.Mierlo JD24103101903
7.Boxmeer/Civicum JD1200212200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Helmond JD14400204012
2.DVS JD1421114807
3.Geldrop JD2412113705
4.Oranje-Rood JD6411241204
5.Eindhoven JD2400452500

Teambegeleiders (4)

Spelers (12)

Trainingen

di
17:30
-
19:00
Rabobank Hoofdveld (AB)
do
18:30
-
20:00
Rabobank Hoofdveld (AB)
Volledig schema

Team resultaten

Nova OranjOranjMierlDVS JGeldrEindhBoxme
Nova JD28 - 110 - 01 - 5
Oranje-Rood JD7 -
Oranje-Rood JD63 - 1 -
Mierlo JD24 - 6 -
DVS JD14 - 10 - 0
Geldrop JD22 - 89 - 08 - 1
Eindhoven JD2
Boxmeer/Civicum JD1 - 0 - 14
OranjDVS JGeldrHelmoEindh
Oranje-Rood JD60 - 04 - 1
DVS JD12 - 0
Geldrop JD23 - 31 - 4
Helmond JD19 - 03 - 14 - 2
Eindhoven JD2 - 0 - 9