Jongens D1

2e in poule Jongens D Lente 4e klasse D
1e in poule Jongens D najaarscompetitie 5e klasse B
2e in poule Jongens D voorcompetitie 5e klasse C
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 mei
6
DVS JD1
0
Horst JD1
14
Hockeer JD1
0
Weert JD2
6
Nuenen JD2
0
Helmond JD1
Zaterdag 23 april
0
Weert JD2
3
DVS JD1
1
Helmond JD1
6
Hockeer JD1
3
Horst JD1
3
Nuenen JD2

Wedstrijdschema

Nuenen JD2
JD1
Uit
21-05-2022 11:15
Veld C (Zandveld)
Nr. 736224
Locatie: Sportp. Lissevoort, NUENEN
Helmond JD1
JD1
Uit
28-05-2022 10:00
veld 2 (Waterveld)
Nr. 714295
Locatie: Sportp. 'De Warande', HELMOND
JD1
Hockeer JD1
Thuis
11-06-2022 12:00
Rabobank Hoofdveld
Nr. 714296

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hockeer JD16600466018
2.DVS JD164112711013
3.Horst JD17214313207
4.Helmond JD16123132405
5.Nuenen JD221109304
6.Weert JD2601563901
7.Nova JD2100101700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DVS JD14310222010
2.Nova JD2430127809
3.Geldrop JD2320119906
4.Oranje-Rood JD6311131104
5.Oranje-Rood JD7310281603
6.Mierlo JD25104112303
7.Boxmeer/Civicum JD1200212200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Helmond JD14400204012
2.DVS JD1421114807
3.Geldrop JD2412113705
4.Oranje-Rood JD6411241204
5.Eindhoven JD2400452500

Teambegeleiders (4)

Spelers (13)

Trainingen

di
17:30
-
19:00
Rabobank Hoofdveld (AB)
do
18:30
-
20:00
Rabobank Hoofdveld (AB)
Volledig schema

Team resultaten

Nova DVS JNueneHockeWeertHorstHelmo
Nova JD20 - 17
DVS JD16 - 16 - 02 - 2
Nuenen JD26 - 0
Hockeer JD14 - 214 - 010 - 15 - 2
Weert JD20 - 30 - 74 - 4
Horst JD14 - 83 - 35 - 1
Helmond JD1 - 1 - 64 - 1
Nova OranjOranjMierlDVS JGeldrEindhBoxme
Nova JD28 - 110 - 01 - 5
Oranje-Rood JD7 -
Oranje-Rood JD63 - 1 -
Mierlo JD24 - 6 -
DVS JD14 - 10 - 0
Geldrop JD22 - 89 - 08 - 1
Eindhoven JD2
Boxmeer/Civicum JD1 - 0 - 14
OranjDVS JGeldrHelmoEindh
Oranje-Rood JD60 - 04 - 1
DVS JD12 - 0
Geldrop JD23 - 31 - 4
Helmond JD19 - 03 - 14 - 2
Eindhoven JD2 - 0 - 9