Meisjes A1

5e in poule Meisjes A voorcompetitie 4e klasse G
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 oktober
2
Basko MA2
0
HOD MA2
2
DVS MA1
5
Eersel MA2
1
Oranje-Rood MA7
3
Helmond MA3
Zaterdag 2 oktober
3
DVS MA1
4
Oranje-Rood MA7
1
Helmond MA3
4
Basko MA2
7
HOD MA2
1
Eersel MA2

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (5e in poule Meisjes A voorcompetitie 4e klasse G)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Basko MA25500194015
2.HOD MA25401244012
3.Oranje-Rood MA75203142006
4.Eersel MA25203162406
5.DVS MA15104111803
6.Helmond MA3510492303

Spelers (16)

Trainingen

di
18:30
-
20:00
Rabobank Hoofdveld (CD)
vr
17:30
-
19:00
Rabobank Hoofdveld (AB)
Volledig schema

Team resultaten

OranjEerseDVS MBaskoHOD MHelmoBasko
Oranje-Rood MA70 - 41 - 32 - 6
Eersel MA24 - 71 - 5
DVS MA13 - 42 - 51 - 5
Basko MA3
HOD MA27 - 18 - 0
Helmond MA33 - 52 - 51 - 4
Basko MA22 - 02 - 0