Meisjes A1

1e in poule Meisjes A regulier 4e klasse E
5e in poule Meisjes A voorcompetitie 4e klasse G
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 4 december
DVS MA1
Liempde MA1
Delta Venlo MA4
Son MA2
2
Best MA3
4
DVS MA1
0
Eersel MA2
3
Liempde MA1
4
Eindhoven MA4
1
Oedenrode MA2
Zaterdag 27 november
2
Liempde MA1
1
Best MA3
2
Delta Venlo MA4
4
Eersel MA2
5
DVS MA1
1
Eindhoven MA4
Son MA2
Oedenrode MA2
Zaterdag 20 november
5
Best MA3
3
Delta Venlo MA4
0
Oedenrode MA2
2
DVS MA1
1
Eersel MA2
3
Son MA2
2
Eindhoven MA4
1
Liempde MA1
Zaterdag 13 november
1
Eersel MA2
1
Best MA3
2
Liempde MA1
1
Oedenrode MA2
1
Delta Venlo MA4
4
Eindhoven MA4
0
Son MA2
4
DVS MA1

Wedstrijdschema

MA1
Liempde MA1
Thuis
05-12-2021 00:00
Nr. 612027
MA1
Eersel MA2
Thuis
12-03-2022 00:00
Nr. 608555
Delta Venlo MA4
MA1
Uit
19-03-2022 00:00
Nr. 608559
Locatie: Sportpark Vrijenbroek, VENLO
Liempde MA1
MA1
Uit
26-03-2022 00:00
Nr. 608565
Locatie: Sportp. Hogenbergseweg, LIEMPDE
MA1
Son MA2
Thuis
02-04-2022 00:00
Nr. 608568
MA1
Oedenrode MA2
Thuis
09-04-2022 00:00
Nr. 608572
Eindhoven MA4
MA1
Uit
23-04-2022 00:00
Nr. 608577
Locatie: Sportp. Eindhoven, EINDHOVEN
MA1
Best MA3
Thuis
14-05-2022 00:00
Nr. 608579
Eersel MA2
MA1
Uit
21-05-2022 00:00
Nr. 608585
Locatie: Sportp. 'De Dieprijt', EERSEL
MA1
Delta Venlo MA4
Thuis
11-06-2022 00:00
Nr. 608590

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DVS MA14400153012
2.Eindhoven MA454011410012
3.Liempde MA143018409
4.Best MA35212151007
5.Eersel MA2511381204
6.Oedenrode MA241035803
7.Son MA2310231103
8.Delta Venlo MA4400461600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Basko MA25500194015
2.HOD MA25401244012
3.Oranje-Rood MA75203142006
4.Eersel MA25203162406
5.DVS MA15104111803
6.Helmond MA3510492303

Spelers (16)

Trainingen

di
18:30
-
20:00
Rabobank Hoofdveld (CD)
vr
17:30
-
19:00
Rabobank Hoofdveld (AB)
Volledig schema

Team resultaten

DeltaSon MEerseLiempDVS MOedenEindhBest
Delta Venlo MA4 - 2 - 41 - 4
Son MA20 - 4 -
Eersel MA21 - 30 - 31 - 1
Liempde MA12 - 12 - 1
DVS MA1 - 5 - 1
Oedenrode MA23 - 00 - 2
Eindhoven MA43 - 22 - 14 - 1
Best MA35 - 36 - 02 - 4
OranjEerseDVS MBaskoHOD MHelmoBasko
Oranje-Rood MA70 - 41 - 32 - 6
Eersel MA24 - 71 - 5
DVS MA13 - 42 - 51 - 5
Basko MA3
HOD MA27 - 18 - 0
Helmond MA33 - 52 - 51 - 4
Basko MA22 - 02 - 0