Meisjes B1

2e in poule Meisjes B voorcompetitie 5e klasse J
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 oktober
0
HOD MB5
4
Oranje-Rood MB6
4
DVS MB1
0
Maastricht MB5
4
HCAS MB3
1
Cranendonck MB2
Zaterdag 2 oktober
3
Oranje-Rood MB6
3
DVS MB1
3
Cranendonck MB2
0
HOD MB5
0
Maastricht MB5
6
HCAS MB3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule Meisjes B voorcompetitie 5e klasse J)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HCAS MB35500244015
2.DVS MB15311165010
3.Cranendonck MB2530214609
4.Oranje-Rood MB65212161007
5.Maastricht MB5510432503
6.HOD MB5500502300

Teambegeleiders (2)

Spelers (17)

Trainingen

di
19:00
-
20:30
Rabobank Hoofdveld (AB)
do
18:00
-
20:00
Rabobank Hoofdveld (CD)
Volledig schema

Team resultaten

OranjMaastHOD MHCAS DVS MCrane
Oranje-Rood MB63 - 30 - 1
Maastricht MB52 - 61 - 00 - 6
HOD MB50 - 40 - 80 - 7
HCAS MB34 - 34 - 1
DVS MB14 - 00 - 22 - 0
Cranendonck MB29 - 03 - 0