Meisjes B1

2e in poule Meisjes B najaarscompetitie 5e klasse I
2e in poule Meisjes B voorcompetitie 5e klasse J
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 4 december
Helmond MB3
Eindhoven MB5
Oranje-Rood MB6
DVS MB1
4
DVS MB1
2
Helmond MB3
4
Eindhoven MB5
0
Nuenen MB4
4
Basko MB3
3
Oranje-Rood MB6
Zaterdag 27 november
Nuenen MB4
Basko MB3
Helmond MB3
Eindhoven MB5
Oranje-Rood MB6
DVS MB1
Zaterdag 20 november
1
DVS MB1
5
Basko MB3
0
Nuenen MB4
6
Helmond MB3
2
Eindhoven MB5
2
Oranje-Rood MB6
Zaterdag 13 november
3
DVS MB1
0
Eindhoven MB5
14
Oranje-Rood MB6
0
Nuenen MB4
7
Basko MB3
0
Helmond MB3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Basko MB34400244012
2.DVS MB1430118709
3.Oranje-Rood MB6421122607
4.Eindhoven MB5411261304
5.Helmond MB3410381403
6.Nuenen MB4400403400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HCAS MB35500244015
2.DVS MB15311165010
3.Cranendonck MB2530214609
4.Oranje-Rood MB65212161007
5.Maastricht MB5510432503
6.HOD MB5500502300

Teambegeleiders (2)

Spelers (17)

Trainingen

di
19:00
-
20:30
Rabobank Hoofdveld (AB)
do
18:00
-
20:00
Rabobank Hoofdveld (CD)
Volledig schema

Team resultaten

OranjDVS MNueneHelmoEindhBasko
Oranje-Rood MB6 - 14 - 0
DVS MB14 - 23 - 01 - 5
Nuenen MB40 - 100 - 6 -
Helmond MB30 - 3 -
Eindhoven MB52 - 24 - 00 - 8
Basko MB34 - 37 - 0
OranjMaastHOD MHCAS DVS MCrane
Oranje-Rood MB63 - 30 - 1
Maastricht MB52 - 61 - 00 - 6
HOD MB50 - 40 - 80 - 7
HCAS MB34 - 34 - 1
DVS MB14 - 00 - 22 - 0
Cranendonck MB29 - 03 - 0