Meisjes B1

1e in poule Meisjes B 5e klasse E
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 16 januari
Geel-Zwart MB4
HOD MB4
Nuenen MB3
HOD MB4
Geel-Zwart MB4
Nuenen MB3
DVS MB1
Helmond MB3
Helmond MB3
Eindhoven MB5
DVS MB1
Eindhoven MB5

Wedstrijdschema

Eindhoven MB4
MB1
Uit
05-02-2022 17:20
veld 1
Nr. 663077
Locatie: Hongerman, NUENEN - veld 1 Zaalleiding: Nuenen
Nuenen
MB1
Uit
05-02-2022 18:10
veld 1
Nr. 663081
Locatie: , - Zaalleiding: Nuenen

Poule stand (1e in poule Meisjes B 5e klasse E)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DVS MB1422014508
2.Eindhoven MB4421110807
3.HOD MB4411281004
4.Helmond MB311005203
5.Nuenen MB310012500
6.Geel-Zwart MB4200231200

Teambegeleiders (2)

Spelers (17)

Team resultaten

Geel-NueneHelmoDVS MHOD MEindhEindh
Geel-Zwart MB4 - 0 - 8 -
Nuenen MB3 - -
Helmond MB3 -
DVS MB1 - 3 - 3 - 1 - 1
HOD MB44 - 31 - 20 - 2
Eindhoven MB5
Eindhoven MB45 - 22 - 5