Meisjes C1

2e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse F
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 oktober
13
MOP MC5
0
HDL MC2
3
DVS MC1
0
Civicum MC2
3
Geel-Zwart MC4
1
Oss MC5
Zaterdag 2 oktober
1
HDL MC2
1
DVS MC1
5
Civicum MC2
2
Geel-Zwart MC4
1
Oss MC5
4
MOP MC5

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (2e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse F)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MOP MC55410255013
2.DVS MC15320124011
3.Civicum MC2530216709
4.Geel-Zwart MC4520391506
5.Oss MC55104111303
6.HDL MC2501433201

Spelers (14)

Trainingen

ma
19:00
-
20:30
Rabobank Hoofdveld (AB)
wo
18:30
-
20:00
Rabobank Hoofdveld (AB)
Volledig schema

Team resultaten

Geel-CivicHDL MDVS MOss MMOP M
Geel-Zwart MC43 - 13 - 11 - 4
Civicum MC25 - 27 - 0
HDL MC21 - 11 - 8
DVS MC14 - 03 - 02 - 2
Oss MC50 - 31 - 21 - 4
MOP MC52 - 113 - 0