Meisjes C1

2e in poule Meisjes C Lente 4e klasse H
1e in poule Meisjes C najaarscompetitie 5e klasse F
2e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse F
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 mei
2
Oranje-Rood MC10
2
HOD MC3
1
Eindhoven MC4
0
DVS MC1
1
Geldrop MC3
1
Basko MC3
Zaterdag 23 april
3
Basko MC3
1
Oranje-Rood MC10
2
DVS MC1
1
Geldrop MC3
5
HOD MC3
1
Eindhoven MC4

Wedstrijdschema

MC1
Oranje-Rood MC10
Thuis
21-05-2022 13:30
Rabobank Hoofdveld
Nr. 719223
HOD MC3
MC1
Uit
28-05-2022 12:30
Veld 8a (Semiveld)
Nr. 719225
Locatie: Sportp. 'Den Dries', VALKENSWAARD
MC1
Basko MC3
Thuis
11-06-2022 13:30
Rabobank Hoofdveld
Nr. 719229

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HOD MC37340167013
2.DVS MC1733183012
3.Eindhoven MC47313912010
4.Geldrop MC37223121508
5.Oranje-Rood MC107223101308
6.Basko MC37124101505
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DVS MC15401175012
2.Sjinborn MC132017406
3.Delta Venlo MC742027706
4.Maastricht MC552034806
5.Heeze MC342027933
6.Concordia MC4510461503
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MOP MC55410255013
2.DVS MC15320124011
3.Civicum MC2530216709
4.Geel-Zwart MC4520391506
5.Oss MC55104111303
6.HDL MC2501433201

Spelers (13)

Trainingen

ma
19:00
-
20:30
Rabobank Hoofdveld (AB)
wo
18:30
-
20:00
Rabobank Hoofdveld (AB)
Volledig schema

Team resultaten

OranjDVS MHOD MGeldrEindhBasko
Oranje-Rood MC100 - 02 - 22 - 14 - 1
DVS MC10 - 02 - 11 - 0
HOD MC33 - 03 - 35 - 12 - 0
Geldrop MC33 - 10 - 41 - 1
Eindhoven MC41 - 01 - 12 - 13 - 2
Basko MC33 - 11 - 12 - 3
DeltaDVS MMaastHeezeSjinbConco
Delta Venlo MC71 - 4 -
DVS MC1 - 3 - 4
Maastricht MC50 - 30 - 12 - 1
Heeze MC32 - 11 - 20 - 3
Sjinborn MC10 - 3 - 6 - 1
Concordia MC41 - 20 - 5
Geel-CivicHDL MDVS MOss MMOP M
Geel-Zwart MC43 - 13 - 11 - 4
Civicum MC25 - 27 - 0
HDL MC21 - 11 - 8
DVS MC14 - 03 - 02 - 2
Oss MC50 - 31 - 21 - 4
MOP MC52 - 113 - 0