Meisjes C1

1e in poule Meisjes C najaarscompetitie 5e klasse F
2e in poule Meisjes C voorcompetitie 5e klasse F
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 27 november
Delta Venlo MC7
Sjinborn MC1
0
Heeze MC3
3
Concordia MC4
DVS MC1
Maastricht MC5
Zaterdag 20 november
2
Maastricht MC5
1
Concordia MC4
0
Sjinborn MC1
3
DVS MC1
2
Heeze MC3
1
Delta Venlo MC7
Zaterdag 13 november
0
Maastricht MC5
1
Sjinborn MC1
1
Concordia MC4
2
Delta Venlo MC7
3
DVS MC1
4
Heeze MC3
Zaterdag 6 november
1
Delta Venlo MC7
4
DVS MC1
1
Heeze MC3
2
Maastricht MC5
6
Sjinborn MC1
1
Concordia MC4

Wedstrijdschema

Concordia MC4
MC1
Uit
04-12-2021 14:30
Veld 3 (Zandveld)
Nr. 605002
Locatie: Sportp. Hammerveld, ROERMOND

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DVS MC1320110506
2.Sjinborn MC132017406
3.Maastricht MC532014306
4.Heeze MC342027906
5.Delta Venlo MC731024703
6.Concordia MC4410361003
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.MOP MC55410255013
2.DVS MC15320124011
3.Civicum MC2530216709
4.Geel-Zwart MC4520391506
5.Oss MC55104111303
6.HDL MC2501433201

Spelers (14)

Trainingen

ma
19:00
-
20:30
Rabobank Hoofdveld (AB)
wo
18:30
-
20:00
Rabobank Hoofdveld (AB)
Volledig schema

Team resultaten

DeltaDVS MMaastHeezeSjinbConco
Delta Venlo MC71 - 4 -
DVS MC1 - 3 - 4
Maastricht MC50 - 12 - 1
Heeze MC32 - 11 - 20 - 3
Sjinborn MC10 - 36 - 1
Concordia MC41 - 2
Geel-CivicHDL MDVS MOss MMOP M
Geel-Zwart MC43 - 13 - 11 - 4
Civicum MC25 - 27 - 0
HDL MC21 - 11 - 8
DVS MC14 - 03 - 02 - 2
Oss MC50 - 31 - 21 - 4
MOP MC52 - 113 - 0