Meisjes C2

1e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse I
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 16 oktober
7
Geldrop MC3
0
Concordia MC4
Zaterdag 9 oktober
4
HOD MC3
5
Concordia MC4
3
Geldrop MC3
0
Oranje-Rood MC6
2
Basko MC4
3
DVS MC2
Zaterdag 2 oktober
0
Oranje-Rood MC6
4
Basko MC4
Geldrop MC3
Concordia MC4
1
DVS MC2
0
HOD MC3

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse I)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DVS MC25500192015
2.Geldrop MC35401208012
3.HOD MC35203181106
4.Basko MC45203141806
5.Oranje-Rood MC65104131103
6.Concordia MC4510464003

Teambegeleiders (5)

Spelers (15)

Trainingen

di
17:00
-
18:30
Rabobank Hoofdveld (CD)
vr
17:00
-
18:30
Rabobank Hoofdveld (CD)
Volledig schema

Team resultaten

OranjDVS MHOD MGeldrConcoBasko
Oranje-Rood MC612 - 10 - 4
DVS MC21 - 01 - 011 - 0
HOD MC32 - 13 - 44 - 5
Geldrop MC33 - 00 - 3 -
Concordia MC4
Basko MC42 - 30 - 92 - 66 - 0