Meisjes C2

6e in poule Meisjes C najaarscompetitie 3e klasse F
1e in poule Meisjes C voorcompetitie 4e klasse I
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 5 december
Geldrop MC2
Best MC2
Oranje-Rood MC5
Eindhoven MC3
Zaterdag 4 december
1
DVS MC2
3
Geldrop MC2
2
Eindhoven MC3
4
Hopbel MC1
3
Best MC2
2
Oranje-Rood MC5
Zaterdag 27 november
6
Hopbel MC1
0
DVS MC2
Geldrop MC2
Best MC2
Oranje-Rood MC5
Eindhoven MC3
Zaterdag 20 november
1
DVS MC2
3
Oranje-Rood MC5
1
Geldrop MC2
3
Hopbel MC1
0
Eindhoven MC3
1
Best MC2
Zaterdag 13 november
2
Oranje-Rood MC5
4
Geldrop MC2
2
Eindhoven MC3
1
DVS MC2
1
Best MC2
3
Hopbel MC1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hopbel MC15500205015
2.Geldrop MC2430114709
3.Best MC243018609
4.Oranje-Rood MC5410381203
5.Eindhoven MC3410351203
6.DVS MC2500541700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DVS MC25500192015
2.Geldrop MC35401208012
3.HOD MC35203181106
4.Basko MC45203141806
5.Oranje-Rood MC65104131103
6.Concordia MC4510464003

Teambegeleiders (5)

Spelers (17)

Trainingen

di
17:00
-
18:30
Rabobank Hoofdveld (CD)
vr
17:00
-
18:30
Rabobank Hoofdveld (CD)
Volledig schema

Team resultaten

OranjDVS MHopbeGeldrEindhBest
Oranje-Rood MC52 - 4 -
DVS MC21 - 31 - 31 - 3
Hopbel MC14 - 16 - 0
Geldrop MC21 - 36 - 1 -
Eindhoven MC32 - 12 - 40 - 1
Best MC23 - 21 - 3
OranjDVS MHOD MGeldrConcoBasko
Oranje-Rood MC612 - 10 - 4
DVS MC21 - 01 - 011 - 0
HOD MC32 - 13 - 44 - 5
Geldrop MC33 - 00 - 3 -
Concordia MC4
Basko MC42 - 30 - 92 - 66 - 0