Meisjes D1

3e in poule Meisjes D najaarscompetitie 4e klasse I
1e in poule Meisjes D voorcompetitie 5e klasse L
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 28 november
8
Oranje-Rood MD8
1
Heeze MD3
Zaterdag 27 november
Helmond MD4
Delta Venlo MD6
0
Heeze MD3
8
DVS MD1
Oranje-Rood MD8
Mierlo MD3
Zaterdag 20 november
Heeze MD3
Helmond MD4
2
Mierlo MD3
1
DVS MD1
1
Delta Venlo MD6
5
Oranje-Rood MD8
Zaterdag 13 november
Oranje-Rood MD8
Heeze MD3
4
Mierlo MD3
1
Delta Venlo MD6
2
DVS MD1
6
Helmond MD4
Zaterdag 6 november
3
Delta Venlo MD6
4
DVS MD1
0
Helmond MD4
0
Oranje-Rood MD8
3
Heeze MD3
6
Mierlo MD3

Wedstrijdschema

MD1
Oranje-Rood MD8
Thuis
04-12-2021 12:00
Rabobank Hoofdveld
Nr. 605030

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Mierlo MD3330012509
2.Oranje-Rood MD8321013207
3.DVS MD14202151106
4.Helmond MD421106204
5.Delta Venlo MD6300351300
6.Heeze MD3300342200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DVS MD15500354015
2.Concordia MD553112311010
3.Weert MD45302161009
4.Deurne MD3mix521225907
5.Oranje-Rood MD11510493603
6.Delta Venlo MD7500534100

Spelers (15)

Trainingen

ma
16:30
-
18:00
Rabobank Hoofdveld (CD)
do
17:00
-
18:30
Rabobank Hoofdveld (AB)
Volledig schema

Team resultaten

DeltaOranjHeezeMierlDVS MHelmo
Delta Venlo MD61 - 53 - 4
Oranje-Rood MD8 - -
Heeze MD33 - 60 - 8 -
Mierlo MD34 - 12 - 1
DVS MD12 - 6
Helmond MD4 - 0 - 0
DeltaOranjDeurnConcoWeertDVS M
Delta Venlo MD72 - 70 - 4
Oranje-Rood MD116 - 10 - 81 - 62 - 13
Deurne MD3mix13 - 08 - 02 - 21 - 3
Concordia MD5
Weert MD42 - 61 - 2
DVS MD111 - 04 - 15 - 0