Meisjes D1

1e in poule Meisjes D voorcompetitie 5e klasse L
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 oktober
2
Delta Venlo MD7
7
Concordia MD5
4
DVS MD1
1
Deurne MD3
1
Oranje-Rood MD11
6
Weert MD4
Zaterdag 2 oktober
0
Oranje-Rood MD11
8
Concordia MD5
13
Deurne MD3
0
Delta Venlo MD7
1
Weert MD4
2
DVS MD1

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Meisjes D voorcompetitie 5e klasse L)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DVS MD15500354015
2.Concordia MD553112311010
3.Weert MD45302161009
4.Deurne MD3521225907
5.Oranje-Rood MD11510493603
6.Delta Venlo MD7500534100

Spelers (17)

Trainingen

ma
16:30
-
18:00
Rabobank Hoofdveld (CD)
do
17:00
-
18:30
Rabobank Hoofdveld (AB)
Volledig schema

Team resultaten

DeltaOranjDeurnConcoWeertDVS M
Delta Venlo MD72 - 70 - 4
Oranje-Rood MD116 - 10 - 81 - 62 - 13
Deurne MD313 - 08 - 02 - 21 - 3
Concordia MD5
Weert MD42 - 61 - 2
DVS MD111 - 04 - 15 - 0