Meisjes D1

5e in poule Meisjes D Lente 4e klasse J
2e in poule Meisjes D najaarscompetitie 4e klasse I
1e in poule Meisjes D voorcompetitie 5e klasse L
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 14 mei
4
Concordia MD4
2
Oranje-Rood MD6
1
DVS MD1
4
Oranje-Rood MD8
2
Weert MD4
0
Heeze MD3
Zaterdag 23 april
4
Oranje-Rood MD8
0
Weert MD4
7
Oranje-Rood MD6
2
DVS MD1
Donderdag 21 april
1
Heeze MD3
7
Concordia MD4

Wedstrijdschema

MD1
Concordia MD4
Thuis
21-05-2022 12:00
Rabobank Hoofdveld
Nr. 713779
Weert MD4
MD1
Uit
28-05-2022 12:20
Veld 1 (Waterveld)
Nr. 713782
Locatie: Sportp. St. Theunis, WEERT
MD1
Heeze MD3
Thuis
11-06-2022 10:30
Rabobank Hoofdveld
Nr. 713786

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Oranje-Rood MD875112615016
2.Concordia MD475022713015
3.Weert MD473131618010
4.Oranje-Rood MD68305332909
5.DVS MD17223202108
6.Heeze MD38206133906
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Mierlo MD35500205015
2.DVS MD15302211209
3.Oranje-Rood MD85212141107
4.Helmond MD431116704
5.Heeze MD3410382303
6.Delta Venlo MD6400461700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DVS MD15500354015
2.Concordia MD553112311010
3.Weert MD45302161009
4.Deurne MD3mix521225907
5.Oranje-Rood MD11510493603
6.Delta Venlo MD7500534100

Spelers (15)

Trainingen

ma
16:30
-
18:00
Rabobank Hoofdveld (CD)
do
17:00
-
18:30
Rabobank Hoofdveld (AB)
Volledig schema

Team resultaten

OranjOranjHeezeConcoWeertDVS M
Oranje-Rood MD87 - 64 - 02 - 2
Oranje-Rood MD60 - 51 - 47 - 2
Heeze MD31 - 40 - 101 - 72 - 102 - 5
Concordia MD45 - 24 - 21 - 24 - 2
Weert MD40 - 30 - 62 - 03 - 2
DVS MD11 - 47 - 11 - 1
DeltaOranjHeezeMierlDVS MHelmo
Delta Venlo MD61 - 51 - 43 - 4
Oranje-Rood MD8 - -
Heeze MD33 - 60 - 8 -
Mierlo MD34 - 12 - 15 - 0
DVS MD16 - 12 - 6
Helmond MD4 - 0 - 0
DeltaOranjDeurnConcoWeertDVS M
Delta Venlo MD72 - 70 - 4
Oranje-Rood MD116 - 10 - 81 - 62 - 13
Deurne MD3mix13 - 08 - 02 - 21 - 3
Concordia MD5
Weert MD42 - 61 - 2
DVS MD111 - 04 - 15 - 0