Meisjes D1

2e in poule Meisjes D najaarscompetitie 4e klasse I
1e in poule Meisjes D voorcompetitie 5e klasse L
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Mierlo MD35500205015
2.DVS MD15302211209
3.Oranje-Rood MD85212141107
4.Helmond MD431116704
5.Heeze MD3410382303
6.Delta Venlo MD6400461700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DVS MD15500354015
2.Concordia MD553112311010
3.Weert MD45302161009
4.Deurne MD3mix521225907
5.Oranje-Rood MD11510493603
6.Delta Venlo MD7500534100

Spelers (15)

Trainingen

ma
16:30
-
18:00
Rabobank Hoofdveld (CD)
do
17:00
-
18:30
Rabobank Hoofdveld (AB)
Volledig schema

Team resultaten

DeltaOranjHeezeMierlDVS MHelmo
Delta Venlo MD61 - 51 - 43 - 4
Oranje-Rood MD8 - -
Heeze MD33 - 60 - 8 -
Mierlo MD34 - 12 - 15 - 0
DVS MD16 - 12 - 6
Helmond MD4 - 0 - 0
DeltaOranjDeurnConcoWeertDVS M
Delta Venlo MD72 - 70 - 4
Oranje-Rood MD116 - 10 - 81 - 62 - 13
Deurne MD3mix13 - 08 - 02 - 21 - 3
Concordia MD5
Weert MD42 - 61 - 2
DVS MD111 - 04 - 15 - 0