Meisjes D2

1e in poule Meisjes D voorcompetitie 5e klasse H
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 oktober
0
Eindhoven MD5
6
Basko MD4
0
HOD MD4
13
DVS MD2
1
Oirschot MD3
1
Oranje-Rood MD12
Zaterdag 2 oktober
7
Basko MD4
0
HOD MD4
5
DVS MD2
0
Oirschot MD3
3
Oranje-Rood MD12
2
Eindhoven MD5

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule Meisjes D voorcompetitie 5e klasse H)

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DVS MD25500364015
2.Oirschot MD35311188010
3.Oranje-Rood MD1253111111010
4.Basko MD45203171106
5.HOD MD4510472803
6.Eindhoven MD5500543100

Spelers (16)

Trainingen

ma
18:00
-
19:30
Rabobank Hoofdveld (CD)
wo
18:00
-
19:30
Rabobank Hoofdveld (CD)
Volledig schema

Team resultaten

OranjDVS MBaskoEindhOirscHOD M
Oranje-Rood MD120 - 83 - 2
DVS MD25 - 45 - 0
Basko MD40 - 50 - 17 - 0
Eindhoven MD50 - 50 - 61 - 6
Oirschot MD31 - 111 - 15 - 1
HOD MD40 - 20 - 13