Meisjes D2

4e in poule Meisjes D najaarscompetitie 4e klasse H
1e in poule Meisjes D voorcompetitie 5e klasse H
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zondag 5 december
DVS MD2
Oranje-Rood MD6
Zaterdag 4 december
1
Son MD2
2
Oedenrode MD3
Eindhoven MD3
DVS MD2
4
Oranje-Rood MD6
4
Liempde MD1
Zaterdag 27 november
DVS MD2
Oranje-Rood MD6
Oedenrode MD3
Eindhoven MD3
5
Liempde MD1
0
Son MD2
Zaterdag 20 november
12
Oranje-Rood MD6
2
Oedenrode MD3
3
Eindhoven MD3
1
Son MD2
5
Liempde MD1
2
DVS MD2
Zaterdag 13 november
3
Son MD2
0
DVS MD2
1
Oedenrode MD3
2
Liempde MD1
3
Eindhoven MD3
3
Oranje-Rood MD6

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Liempde MD153111810010
2.Oranje-Rood MD64220251208
3.Eindhoven MD332109607
4.DVS MD231025903
5.Son MD2510481603
6.Oedenrode MD3410361803
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DVS MD25500364015
2.Oirschot MD35311188010
3.Oranje-Rood MD1253111111010
4.Basko MD45203171106
5.HOD MD4510472803
6.Eindhoven MD5500543100

Spelers (16)

Trainingen

ma
18:00
-
19:30
Rabobank Hoofdveld (CD)
wo
18:00
-
19:30
Rabobank Hoofdveld (CD)
Volledig schema

Team resultaten

OranjOedenDVS MLiempSon MEindh
Oranje-Rood MD612 - 24 - 46 - 3
Oedenrode MD31 - 2 -
DVS MD2 - 3 - 1
Liempde MD15 - 25 - 02 - 3
Son MD21 - 23 - 0
Eindhoven MD33 - 3 - 3 - 1
OranjDVS MBaskoEindhOirscHOD M
Oranje-Rood MD120 - 83 - 2
DVS MD25 - 45 - 0
Basko MD40 - 50 - 17 - 0
Eindhoven MD50 - 50 - 61 - 6
Oirschot MD31 - 111 - 15 - 1
HOD MD40 - 20 - 13