Teamindeling Jongste Jeugd 2019-2020
Graag informeren we jullie over de voorlopige teamindelingen van de Jongste Jeugdteams voor het nieuwe hockeyseizoen 2019–2020.
De concept teamindelingen zijn met de coaches doorgesproken. Aanstaande maandag 3 juni om 19.00 uur kunnen ouders in het DVS clubhuis een eventuele toelichting krijgen op de teamsamenstellingen. Hiervoor is een aanmelding nodig via jeugdcommissie@dvshockey.nl
INDELING HERFSTCOMPETITIE 2019 JONGSTE JEUGD MEISJES | ||
Team 19/20 | Meisjes 8-tal E1 | |
1 | M8E1 | Pleun Beelen |
2 | M8E1 | Sam de Schipper |
3 | M8E1 | Tess Beelen |
4 | M8E1 | Jasmijn Gras |
5 | M8E1 | Isa Leijten |
6 | M8E1 | Ellenoor Philipse |
7 | M8E1 | Kim Klompenhouwer |
8 | M8E1 | Keira Kwaaitaal |
9 | M8E1 | Sarah-mayy Bellahssen |
10 | M8E1 | Eva van Aken |
11 | M8E1 | Emma Prins |
12 | M8E1 | Hanna Prins |
Team 19/20 | Meisjes 8-tal E2 | |
1 | M8E2 | Meike van der Starre |
2 | M8E2 | Laura van der Avoort |
3 | M8E2 | Hannah Verhees |
4 | M8E2 | Fleur de Cloe |
5 | M8E2 | Madelief Mooij |
6 | M8E2 | Fenna van Maren |
7 | M8E2 | Noa Giesbers |
8 | M8E2 | Cathelijne Klaassen |
9 | M8E2 | Juliette Gabriel |
10 | M8E2 | Noortje Gabriel |
11 | M8E2 | Sophie Schoots |
12 | M8E2 | Janne Hellemons |
13 | M8E2 | Sophia van Gerven |
Team 19/20 | Meisjes E1 | |
1 | ME1 | Fleur Boekema |
2 | ME1 | Nienke Caris |
3 | ME1 | Pien Bisschop |
4 | ME1 | Pien In de Braek |
5 | ME1 | Julia Thurlings |
6 | ME1 | Elin Arnold |
7 | ME1 | Amber van Doormalen |
8 | ME1 | Hilde Kooij |
9 | ME1 | Lise Claassen |
Team 19/20 | Meisjes E2 | |
1 | ME2 | Lenne van der Horst |
2 | ME2 | Mara Steding |
3 | ME2 | Mina Huben |
4 | ME2 | Elin Verdaat |
5 | ME2 | Diede Huijs |
6 | ME2 | Romi van de Beek |
7 | ME2 | Silje Groote |
8 | ME2 | Lydia Yeremenko |
Team 19/20 | Meisjes F1 | |
1 | MF1 | Flo van Hooff |
2 | MF1 | Ella Fijneman |
3 | MF1 | Veerle Wijlaars |
4 | MF1 | Eefje van der Bruggen |
5 | MF1 | Anne Lammers |
6 | MF1 | Mette van Hes |
7 | MF1 | Sanne Groenen |
8 | MF1 | Linde van Zelst |
Team 19/20 | Meisjes F2 | |
1 | MF2 | Sara Bakker |
2 | MF2 | Mijntje Gits |
3 | MF2 | Madee Tauran |
4 | MF2 | Nora van Dongen |
5 | MF2 | Norah Steffens |
6 | MF2 | Suus van Grootel |
7 | MF2 | Lina Bogers |
8 | MF2 | Elise van Meer |
INDELING HERFSTCOMPETITIE 2019 JONGSTE JEUGD JONGENS | ||
Team 19/20 | Jongens E1 | |
JE1 | Floris Heldens | |
JE1 | Daniël Boertjes | |
JE1 | Ole Moonemans | |
JE1 | Bram van Herk | |
JE1 | Ben Moonen | |
JE1 | Teun Cuijpers | |
JE1 | Sjoerd Hart de Ruijter | |
JE1 | Floris Huijbers | |
JE1 | Mavi Okat | |
Team 19/20 | Jongens 8-tal E1 | |
J8E1 | Matthijs Mickers | |
J8E1 | Luuk Dorrestein | |
J8E1 | Otto van Unnik | |
J8E1 | Mika Haaksman | |
J8E1 | Simon Haagedoorn | |
J8E1 | Arlo Armour-Brown | |
J8E1 | Olivier Prins | |
J8E1 | Sep van der Linden | |
J8E1 | Kiran Verburg | |
J8E1 | Reint de Boer | |
J8E1 | Thijs van Eeuwijk |