Bardiensten lente 2024

Dit is het barschema voor de wedstrijden vanaf 2 maart 2024. 

De actuele barinstructie kun je hier vinden: "Barinstructie".

 

Datum Van Tot Thuis Uit Bardienst
za 02 maart 09:00 10:15 DVS MO10-1 Basko MO10-1 MO10-1
  09:00 10:15 DVS MO8-1 Oranje-Rood MO8-7  
  10:30 12:00 DVS MO12-2 Heeze MO12-3 MO12-2
  12:15 13:45 DVS MO14-1 Oirschot MO14-2 MO14-1
  14:00 15:30 DVS JO18-1 Rosmalen JO18-3 JO18-1
zo 03 maart 10:30 12:00 DVS H2-O Oranje-Rood H12 D1
  12:45 14:15 DVS D1 Boekel D1 H1
  14:45 16:15 DVS H1 Peel en Maas H1 H2
za 09 maart 09:00 10:15 DVS MO8-2 Venray MO8-2 MO8-2
  09:00 10:15 DVS MO9-1 Geldrop MO9-1  
  09:00 10:15 DVS MO9-2 Basko MO9-1  
  10:30 12:00 DVS JO12-1 Geldrop JO12-2 JO12-1
  12:15 13:45 DVS JO14-1 Oranje-Rood JO14-4 JO14-1
  14:00 15:30 DVS MO16-1 HOD MO16-3 MO16-1
  15:45 17:15 DVS MO18-1 Basko MO18-3 MO18-1
zo 10 maart 09:00 10:30 DVS DO25-1-O Basko DO25-1 DO25
do 14 maart 20:45 22:15 DVS DDW1 Dommel DDW1 DDW1
za 16 maart 09:00 10:15 DVS JO9-1 Horst JO9-1  
  09:00 10:15 DVS MO10-1 Geldrop MO10-2  
  09:00 10:15 DVS MO8-1 Heeze MO8-2 MO8-1
  10:30 12:00 DVS MO12-1 Oranje-Rood MO12-3 MO12-1
  12:15 13:45 DVS MO12-2 Eersel MO12-3-mix MO12-2
  14:00 15:30 DVS MO14-1 Best MO14-2 MO14-1
  15:45 17:15 DVS MO18-1 Oranje-Rood MO18-7 MO18-1
zo 17 maart 10:30 12:00 DVS H2-O Heeze H2-O D1
  12:45 14:15 DVS D1 Shot D1 H2
za 23 maart 09:00 10:15 DVS MO8-1 Weert MO8-1  
  09:00 10:15 DVS MO9-1 HOD MO9-2 MO9-1
  09:00 10:15 DVS MO9-2 Oranje-Rood MO9-8  
  10:30 12:00 DVS MO14-1 Oranje-Rood MO14-6 MO14-1
  12:15 13:45 DVS JO14-1 Mierlo JO14-2 JO14-1
  14:00 15:30 DVS MO16-1 Cranendonck MO16-1 MO16-1
  15:45 17:15 DVS JO18-1 Geel-Zwart JO18-2 JO18-1
zo 24 maart 09:00 10:30 DVS DO25-1-O HOD DO25-2 DO25
za 30 maart 10:30 12:00 DVS MO18-1 MOP MO18-2 MO18-1
do 04 april 20:45 22:15 DVS DDW1 Heeze DDW2 DDW1
za 06 april 09:30 10:45 DVS JO9-1 Helmond JO9-1  
  09:30 10:45 DVS MO8-2 HCAS MO8-1  
  11:00 12:15 DVS MO10-1 Eersel MO10-2 MO10-1
  12:30 14:00 DVS MO12-2 Oranje-Rood MO12-10 MO12-2
  14:15 15:45 DVS MO12-1 Eersel MO12-1 MO12-1
zo 07 april 10:30 12:00 DVS H2-O Concordia H2-O H1
  12:45 14:15 DVS D1 Heesch D1 H2
  14:45 16:15 DVS H1 Dommel H1 D1
do 11 april 20:45 22:15 DVS DDW1 Heeze DDW1 DDW1
za 13 april 09:00 10:15 DVS MO8-2 HOD MO8-3  
  09:00 10:15 DVS MO9-1 Basko MO9-4  
  09:00 10:15 DVS MO9-2 Eersel MO9-1 MO9-2
  10:30 12:00 DVS JO12-1 Nuth JO12-1 JO12-1
  12:15 13:45 DVS JO14-1 Maastricht JO14-2 JO14-1
  14:00 15:30 DVS MO16-1 Oranje-Rood MO16-5 MO16-1
  15:45 17:15 DVS MO18-1 Best MO18-3 MO18-1
zo 14 april 09:00 10:30 DVS DO25-1-O Oranje-Rood DO25-4 DO25
za 20 april 09:00 10:15 DVS JO9-1 Geldrop JO9-2  
  09:00 10:15 DVS MO10-1 Oranje-Rood MO10-4 MO10-1
  09:00 10:15 DVS MO8-1 Nuenen MO8-1  
  10:30 12:00 DVS MO14-1 Basko MO14-2 MO14-1
  12:15 13:45 DVS MO12-2 Basko MO12-6 MO12-2
  14:00 15:30 DVS MO12-1 Mierlo MO12-2 MO12-1
  15:45 17:15 DVS MO18-1 Oirschot MO18-3 MO18-1
zo 21 april 10:30 12:00 DVS H2-O Delta Venlo H5 H1
  12:45 14:15 DVS D1 Deurne D1 H2
  14:45 16:15 DVS H1 Deurne H1 D1
za 11 mei 10:30 12:00 DVS JO18-1 Oranje-Rood JO18-6 JO18-1
do 16 mei 20:45 22:15 DVS DDW1 HOD DDW1 DDW1
za 25 mei 09:00 10:15 DVS MO8-2 Deurne MO8-3-mix  
  09:00 10:15 DVS MO9-1 Deurne MO9-1  
  09:00 10:15 DVS MO9-2 Nuenen MO9-2 MO9-2
  10:30 12:00 DVS JO12-1 Cranendonck JO12-1 JO12-1
  12:15 13:45 DVS JO14-1 Hockeer JO14-1 JO14-1
  14:00 15:30 DVS MO16-1 Geldrop MO16-3 MO16-1
zo 26 mei 09:00 10:30 DVS DO25-1-O Heeze DO25-1-O DO25
za 01 juni 09:00 10:15 DVS JO9-1 Nuenen JO9-2  
  09:00 10:15 DVS MO10-1 HOD MO10-1  
  09:00 10:15 DVS MO8-2 Nuenen MO8-3 MO8-2
  10:30 12:00 DVS JO12-1 Oranje-Rood JO12-4 JO12-1
  12:00 13:30 DVS MO12-1 Geldrop MO12-2 MO12-1
  13:45 15:15 DVS MO12-2 HOD MO12-4 MO12-2
zo 02 juni 10:30 12:00 DVS H2-O Oranje-Rood H10 H1
  12:45 14:15 DVS D1 Sjinborn/Meerssen D1 H2
  14:45 16:15 DVS H1 Mierlo H1 D1
za 08 juni 09:00 10:15 DVS MO8-1 Oranje-Rood MO8-1 MO8-1
  09:00 10:15 DVS MO9-1 Mierlo MO9-1  
  09:00 10:15 DVS MO9-2 Son MO9-1  
  10:30 12:00 DVS MO14-1 Eindhoven MO14-3 MO14-1
  12:15 13:45 DVS JO14-1 Delta Venlo JO14-3 JO14-1
zo 09 juni 10:30 12:00 DVS DO25-1-O Geldrop DO25-3 H2
  12:45 14:15 DVS D1 HOCO D1 DO25
  14:45 16:15 DVS H2-O Den Bosch H10 D1

Downloads: