Bestuur

Het bestuur van M.H.V DVS bestaat momenteel uit 7 leden. Naast de bestuurstaken is elk lid ook de contactpersoon voor verschillende commissies. Hieronder zie je een overzicht van het bestuur en de verantwoordelijke portefeuilles.

Mocht je vragen of suggesties hebben, neem dan contact op met een van de bestuursleden.

Controle en financieel toezicht:

De kascontrolecommissie is een onafhankelijk orgaan dat toezicht houdt op de juiste financiële administratie van de vereniging.

 

Vertrouwscontactpersoon:
M.H.V. DVS heeft Luuk Sars aangesteld als (externe) vertrouwenscontactpersoon. Luuk is bereikbaar op nummer 06 - 21 85 85 29 of per mail luuksars@hotmail.com

 

 

Bestuur

Naam

Mail

Telefoon

Portefeuille

Algemeen

 

info@dvshockey.nl

 

 

Voorzitter

Cornelie Kaptein

voorzitter@dvshockey.nl

06 - 23 92 44 18

Strategie, Beleid, Pers

Secretaris

Tessa Jansen

secretaris@dvshockey.nl

06 - 21 22 75 75

Interne communicatie, Redactie

Penningmeester

Peter Linnemans

penningmeester@dvshockey.nl

 

Ledenadministratie

Bestuurslid

Marijke Hooijen

 marijke@dvshockey.nl

 

Wedstrijd, Zaal en Scheidsrechters

Bestuurslid

Sander Vos

sander@dvshockey.nl

 

Bar, Horeca, Activiteiten, Materiaal en Accommodatie

Bestuurslid

Meike Vonk meike@dvshockey.nl 

 

TC, JC, Benjamins, Fit-, Trimhockey, Veteranen

Bestuurslid

Marieke Bouwmans

marieke@dvshockey.nl

 

Externe communicatie, Marketing en Sponsoring

Bestuurslid

Vacature    

Innovatie en Vernieuwing