Bestuur

Het bestuur van M.H.V DVS bestaat momenteel uit 7 leden. Naast de bestuurstaken is elk lid ook de contactpersoon voor verschillende commissies. Hieronder zie je een overzicht van het bestuur en de verantwoordelijke portefeuilles.

Mocht je vragen of suggesties hebben, neem dan contact op met een van de bestuursleden.

Controle en financieel toezicht:

De kascontrolecommissie is een onafhankelijk orgaan dat toezicht houdt op de juiste financiële administratie van de vereniging.

 

Vertrouwscontactpersoon:
M.H.V. DVS heeft Luuk Sars aangesteld als (externe) vertrouwenscontactpersoon. Luuk is bereikbaar op nummer 06 - 21 85 85 29 of per mail luuksars@hotmail.com

 

 

Bestuur

Naam

Portefeuille

Mail

Algemeen

 

 

info@dvshockey.nl

Voorzitter

Cornelie Kaptein

Strategie, Beleid, Pers

voorzitter@dvshockey.nl

Secretaris

Jillis Legrom

Interne communicatie, Redactie

secretaris@dvshockey.nl

Penningmeester

Peter Linnemans

Ledenadministratie

penningmeester@dvshockey.nl

Bestuurslid

Marijke Hooijen

Wedstrijd, Zaal en Scheidsrechters

 marijke@dvshockey.nl

Bestuurslid

Sander Vos

Bar, Horeca, Activiteiten, Materiaal en Accomodatie

sander@dvshockey.nl

Bestuurslid

Meike Vonk en Toon van Benthem

TC, JC, Benjamins, Fit-, Trimhockey, Veteranen

meike@dvshockey.nl en toon@dvshockey.nl

Bestuurslid

Vacature

Externe communicatie, Marketing en Sponsoring

 

Bestuurslid

Vacature Innovatie en Vernieuwing