Bestuur

Het bestuur van M.H.V DVS bestaat momenteel uit 7 leden. Naast de bestuurstaken is elk lid ook de contactpersoon voor verschillende commissies. Hieronder zie je een overzicht van het bestuur en de verantwoordelijke portefeuilles.

Mocht je vragen of suggesties hebben, neem dan contact op met een van de bestuursleden.

Controle en financieel toezicht:

De kascontrolecommissie is een onafhankelijk orgaan dat toezicht houdt op de juiste financiële administratie van de vereniging.

 

Vertrouwscontactpersoon:
M.H.V. DVS heeft Luuk Sars aangesteld als (externe) vertrouwenscontactpersoon. Luuk is bereikbaar op nummer 06 - 21 85 85 29 of per mail luuksars@hotmail.com 

 



Bestuur

Naam

Portefeuille

Mail

Voorzitter

Cornelie Kaptein

Strategie, Beleid, Pers

voorzitter@dvshockey.nl

Secretaris

Jillis Legrom

Interne communicatie, Redactie, Ledenadministratie

secretaris@dvshockey.nl

Penningmeester

Sabina Sanders-Buijs

Financieel beheer

penningmeester@dvshockey.nl

Bestuurslid

Thom Dijkshoorn

Wedstrijd, Zaal en Scheidsrechters

thom@dvshockey.nl 

Bestuurslid

Remco Thurlings

Bar, Materiaal en Accommodatie

remco@dvshockey.nl

Bestuurslid

Toon van Benthem

TC, JC, Benjamins, Fit-, Trimhockey, Veteranen

toon@dvshockey.nl

Bestuurslid

Vacature

Externe communicatie, Marketing en Sponsoring

 

Bestuurslid

Vacature

Innovatie en Vernieuwing