Fluitschema lente 2024
Dit is het fluitschema voor de wedstrijden vanaf 23 maart 2024.
Let op: voor een paar wedstrijden is begeleiding van de scheidsrechters ingepland i.v.m. nieuwe (jonge) scheidsrechters!
Datum | Thuis | Uit | Tijdstip | Scheidsrechters | Begeleiding | DWF scheids |
za 23 maart | DVS MO8-1 | Weert MO8-1 | 9:00 | Ouders | 1802CV | |
DVS MO9-1 | HOD MO9-2 | 9:00 | Ouders | 7211KQ | ||
DVS MO9-2 | Oranje-Rood MO9-8 | 9:00 | Ouders | 2532XJ | ||
DVS MO14-1 | Oranje-Rood MO14-6 | 10:30 | MO16-1 | 8952KA | ||
DVS JO14-1 | Mierlo JO14-2 | 12:15 | JO18-1 | 4842LE | ||
DVS MO16-1 | Cranendonck MO16-1 | 14:00 | D1 | 9771XA | ||
DVS JO18-1 | Geel-Zwart JO18-2 | 15:45 | H2 | 1551CH | ||
zo 24 maart | DVS DO25-1-O | HOD DO25-2 | 9:00 | H1 | 8092SD | |
za 30 maart | DVS MO18-1 | MOP MO18-2 | 10:30 | DO25 | 3303JU | |
do 4 april | DVS DDW1 | Heeze DDW2 | 20:45 | Hedy + D1 | 8663HD | |
za 6 april | DVS JO9-1 | Helmond JO9-1 | 9:30 | Ouders | 6881NW | |
DVS MO8-2 | HCAS MO8-1 | 9:30 | Ouders | 3841UL | ||
DVS MO10-1 | Eersel MO10-2 | 10:45 | MO16-1 | H2 | 3213TQ | |
DVS MO12-2 | Oranje-Rood MO12-10 | 12:15 | MO16-1 | 8181ZC | ||
DVS MO12-1 | Eersel MO12-1 | 14:00 | MO16-1 | 3942AZ | ||
zo 7 april | DVS H2-O | Concordia H2-O | 10:30 | Guido en Jos | 3431MN | |
DVS D1 | Heesch D1 | 12:45 | H1 | 7351EP | ||
DVS H1 | Dommel H1 | 14:45 | D1 | 8723YZ | ||
do 11 april | DVS DDW1 | Heeze DDW1 | 20:45 | Hedy + H1 | 2853TJ | |
za 13 april | DVS MO8-2 | HOD MO8-3 | 9:00 | Ouders | 2681KS | |
DVS MO9-1 | Basko MO9-4 | 9:00 | Ouders | 8081CE | ||
DVS MO9-2 | Eersel MO9-1 | 9:00 | Ouders | 9452HT | ||
DVS JO12-1 | Nuth JO12-1 | 10:30 | MO18-1 | 2262BE | ||
DVS JO14-1 | Maastricht JO14-2 | 12:15 | MO18-1 | 2872MS | ||
DVS MO16-1 | Oranje-Rood MO16-5 | 14:00 | H1 | 9742GG | ||
DVS MO18-1 | Best MO18-3 | 15:45 | H2 | 6993XX | ||
zo 14 april | DVS DO25-1-O | Oranje-Rood DO25-4 | 9:00 | H1 | 8083EC | |
za 20 april | DVS JO9-1 | Geldrop JO9-2 | 9:00 | Ouders | 3271XV | |
DVS MO10-1 | Oranje-Rood MO10-4 | 9:00 | JO14-1 | D1 | 8533PC | |
DVS MO8-1 | Nuenen MO8-1 | 9:00 | Ouders | 4491ZW | ||
DVS MO14-1 | Basko MO14-2 | 10:30 | DO25 | 1422JM | ||
DVS MO12-2 | Basko MO12-6 | 12:15 | DO25 | 6013LN | ||
DVS MO12-1 | Mierlo MO12-2 | 14:00 | MO18-1 | 7963ME | ||
DVS MO18-1 | Oirschot MO18-3 | 15:45 | H1 | 5453TE | ||
zo 21 april | DVS H2-O | Delta Venlo H5 | 10:30 | Guido en Jos | 9401RM | |
DVS D1 | Deurne D1 | 12:45 | H1 | 8763ZU | ||
DVS H1 | Deurne H1 | 14:45 | H2 | 6471WY | ||
za 11 mei | DVS JO18-1 | Oranje-Rood JO18-6 | 10:30 | H1 | 1131DT | |
do 16 mei | DVS DDW1 | HOD DDW1 | 20:45 | Hedy + H2 | 4641WX | |
za 25 mei | DVS MO8-2 | Deurne MO8-3-mix | 9:00 | Ouders | 2421HQ | |
DVS MO9-1 | Deurne MO9-1 | 9:00 | Ouders | 2963EJ | ||
DVS MO9-2 | Nuenen MO9-2 | 9:00 | Ouders | 4891YY | ||
DVS JO12-1 | Cranendonck JO12-1 | 10:30 | MO16-1 | 3141DK | ||
DVS JO14-1 | Hockeer JO14-1 | 12:15 | JO18-1 | 4593XJ | ||
DVS MO16-1 | Geldrop MO16-3 | 14:00 | D1 | 6331NU | ||
zo 26 mei | DVS DO25-1-O | Heeze DO25-1-O | 9:00 | H1 | 7671FS | |
za 1 juni | DVS JO9-1 | Nuenen JO9-2 | 9:00 | Ouders | 2052YP | |
DVS MO10-1 | HOD MO10-1 | 9:00 | JO14-1 | D1 | 6083VG | |
DVS MO8-2 | Nuenen MO8-3 | 9:00 | Ouders | 5311PH | ||
DVS JO12-1 | Oranje-Rood JO12-4 | 10:30 | JO18-1 | 8662UW | ||
DVS MO12-1 | Geldrop MO12-2 | 12:00 | JO18-1 | 9091PF | ||
DVS MO12-2 | HOD MO12-4 | 13:45 | MO18-1 | 5791RS | ||
zo 2 juni | DVS H2-O | Oranje-Rood H10 | 10:30 | Guido en Jos | 7712BN | |
DVS D1 | Sjinborn/Meerssen D1 | 12:45 | H1 | 9661KW | ||
DVS H1 | Mierlo H1 | 14:45 | H2 | 5501GB | ||
za 8 juni | DVS MO8-1 | Oranje-Rood MO8-1 | 9:00 | Ouders | 6292EL | |
DVS MO9-1 | Mierlo MO9-1 | 9:00 | Ouders | 2922PD | ||
DVS MO9-2 | Son MO9-1 | 9:00 | Ouders | 7141MT | ||
DVS MO14-1 | Eindhoven MO14-3 | 10:30 | JO18-1 | 7471GS | ||
DVS JO14-1 | Delta Venlo JO14-3 | 12:15 | MO18-1 | 1251BC | ||
zo 9 juni | DVS DO25-1-O | Geldrop DO25-3 | 10:30 | D1 | 1252YU | |
DVS D1 | HOCO D1 | 12:45 | H2 | 1762EE | ||
DVS H2-O | Den Bosch H10 | 14:45 | Guido en Jos | 2952LK |